CCS scheepsbouw stalen plaat

CCS scheepsbouw stalen plaat

BBN-staal is een beroemde CCS-scheepsbouwstaal CCSA-plaatleverancier en exporteur in China. Ondertussen is GNEE-staal een van de grootste CCS-scheepsbouwstaal CCSA-platenvoorraadhouders in China.
Aanvraag sturen
Praat nu
Beschrijving
Technische Parameters

CCS scheepsbouw stalen plaat


CCS-scheepsbouwstaal verwijst naar scheepsstaalmaterialen die voldoen aan de normen van de China Classification Society. CCS is een van de internationaal erkende classificatiebureaus die classificatie- en certificeringsdiensten levert voor schepen en offshore engineeringapparatuur.

 

Als professionele leverancier van CCS-staalplaten voor de scheepsbouw levert GNEE STEEL volledig CCS-gecertificeerde scheepsplaten met stabiele prestaties, volledige specificaties en betrouwbare kwaliteit, die veel worden gebruikt bij de bouw van verschillende schepen en offshore-technische apparatuur, en waarop klanten in meer dan 50 landen en regio's over de hele wereld vertrouwen.


Kenmerken van CCS Scheepsstaal

 

Duidelijke en strikte vereisten voor taaiheid bij lage-temperaturen

 

  • Graad D/E: Impactenergie Groter dan of gelijk aan 34J bij -20 graden ~ -40 graden
  • F/H hoog-sterktestaal: Behoudt hoge taaiheid, zelfs bij -60 graden (bijv. EH47 / FH40)
  • Nadruk op CTOD (Crack Tip Opening Displacement) voor verbeterde scheurweerstand in laswarmte-getroffen zones

 

CCS-stalen platen bieden een stabiele taaiheid bij lage- temperaturen, uitstekende slagvastheid en effectieve weerstand tegen scheurvorming.

 

CCS MTC

product-671-474


Classificatie van CCS-scheepsstaal

  • CCS-scheepsbouwstaal kan worden ingedeeld in meerdere kwaliteiten op basis van het gebruik en de prestaties ervan.
  • Rompconstructiestaal met normale sterkte (zoals klasse A, B, D, E)
  • Rompconstructiestaal met hoge sterkte (zoals kwaliteiten AH32, DH32, EH32, AH36, DH36, EH36)
  • Rompconstructiestaal met extra hoge sterkte (zoals kwaliteiten AH40, DH40, EH40)


Toepassingen van CCS Scheepsstaal

  • Bulkcarriers, containerschepen, olietankers, chemicaliëntankers
  • Offshore engineering, offshore platforms, havenmachines
  • Binnenvaartschepen, kustschepen, zee-schepen, schepen met lage- pooltemperaturen
  • Exportschepen, schepen voor reders uit derde- landen, schepen onder Chinese- vlag



Samenvattend is CCS-scheepsstaal een belangrijk materiaal voor het waarborgen van de veiligheid en betrouwbaarheid van schepen en offshore engineeringapparatuur.

 

 
De CCS-standaard staalplaatkwaliteiten die wij kunnen leveren zijn onder meer:

 

CCS-staalplaatkwaliteit

Algemene sterkte

CCS/A

CCS/B

CCS/D

CCS/E

Hoge sterkte

CCS/A32

CCS/D32

CCS/E32

CCS/F32

CCS/A36

CCS/D36

CCS/E36

CCS/F36

CCS/A40

CCS/D40

CCS/E40

CCS/F40

Extra sterkte

CCS/A420

CCS/D420

CCS/E420

CCS/F420

CCS/A460

CCS/D460

CCS/E460

CCS/F460

CCS/A500

CCS/D500

CCS/E500

CCS/F500

CCS/A550

CCS/D550

CCS/E550

CCS/F550

CCS/A620

CCS/D620

CCS/E620

CCS/F620

CCS/A690

CCS/D690

CCS/E690

CCS/F690

 

 
CCS standaard scheepsbouw stalen plaat chemische samenstelling

 

rade

opbrengst

punt
(MPa)

Treksterkte

kracht
σb(MPa)

Verlenging

σ%


C


Mn


SI


S


P

A32

315

440-570

22

<=0.18

>=0.9-1.60

<=0.50

<=0.035

<=0.035

D32

E32

F32

<=0.16

<=0.025

<=0.025

A36

355

490-630

21

<=0.18

<=0.035

<=0.035

D36

E36

F36

<=0.16

<=0.025

<=0.025

A40

390

510-660

20

<=0.18

<=0.035

<=0.035

D40

E40

F40

<=0.16

<=0.025

<=0.025

 

 

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.18 0.55 1.60 0.020 0.020 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
690 770-940 14

CCS-kwaliteit EQ70 scheepsbouwstaalplaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.20 0.55 1.70 0.025 0.025 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
690 770-940 14

CCS-kwaliteit DQ70 scheepsbouwstaalplaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.21 0.55 1.70 0.035 0.035 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
690 770-940 14--16

CCS-kwaliteit AQ70 scheepsbouwstaalplaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.21 0.55 1.70 0.030 0.030 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
690 770-940 14

CCS-kwaliteit EQ63 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.20 0.55 1.70 0.025 0.025 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
620 720-890 15

CCS-kwaliteit FQ63 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.18 0.55 1.60 0.020 0.020 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
620 720-890 15

CCS-kwaliteit AQ63 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.21 0.55 1.70 0.030 0.030 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
620 720-890 15

CCS-kwaliteit EQ56 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.20 0.55 1.70 0.025 0.025 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
550 670-830 16

CCS-kwaliteit FQ56 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.18 0.55 1.60 0.020 0.020 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
550 670-830 16

CCS-kwaliteit AQ56 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.21 0.55 1.60 0.030 0.030 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
550 670-830 16

CCS-kwaliteit EQ51 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.20 0.55 1.70 0.025 0.025 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
500 610-770 16

CCS-kwaliteit FQ51 scheepsbouwstaalplaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.18 0.55 1.60 0.020 0.020 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
500 610-770 16

CCS-kwaliteit AQ51 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.21 0.55 1.70 0.030 0.030 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
500 610-770 16

CCS-kwaliteit EQ47 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.20 0.55 1.70 0.025 0.025 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
460 570-720 17

CCS-kwaliteit FQ47 scheepsbouwstaalplaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.18 0.55 1.60 0.020 0.020 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
460 570-720 17

CCS-kwaliteit AQ47 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal N-max.
0.21 0.55 1.70 0.030 0.030 0.020
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
460 570-720 17

CCS-kwaliteit EH40 scheepsbouwstaalplaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal Als Nb V Maximaal. Cu max. Cr-max. Ni max. Ma max. N-max.
0.18 0.50 0.90-1.60 0.025 0.025 0.015 0.02-0.05 0.05-0.10 0.02 0.35 0.20 0.40 0.08 -
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
390 510-660 20

CCS-kwaliteit FH40 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal Als Nb V Maximaal. Cu max. Cr-max. Ni max. Ma max. N-max.
0.16 0.50 0.90-1.60 0.020 0.020 0.015 0.02-0.05 0.05-0.10 0.02 0.35 0.20 0.80 0.08 0.009
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
390 510-660 20

CCS-kwaliteit AH40 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal Als Nb V Maximaal. Cu max. Cr-max. Ni max. Ma max. N-max.
0.18 0.50 0.90-1.60 0.030 0.030 0.015 0.02-0.05 0.05-0.10 0.02 0.35 0.20 0.40 0.08 -
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
390 510-660 20

CCS-kwaliteit EH36 scheepsbouw stalen plaat

Cmax Ja max Mn Pmax S maximaal Als Nb V Maximaal. Cu max. Cr-max. Ni max. Ma max. N-max.
0.18 0.50 0.90-1.60 0.025 0.025 0.015 0.02-0.05 0.05-0.10 0.02 0.35 0.20 0.40 0.08 -
Opbrengststerkte (MPa) min. Treksterkte (MPa) Verlenging min. %
355 490-630 21

Vraag een offerte aan

 

Als u geïnteresseerd bent in anderescheepsbouw stalen platen, klik alstublieft op -ASTM A131, ABS-scheepsklasse, CCS-scheepsklasse, LR-scheepsklasse, DNV-scheepsklasse, BV-scheepsklasse, GL-scheepsklasse, RINA-scheepsklasse, KR-scheepsklasse, NK-scheepsklasse, EN10225, API-specificatie 2H.

 

 

Equivalente kwaliteiten van CCS-scheepsbouwstaalplaat

 

CCS Shipbuilding Steel Plate heeft overeenkomstige gelijkwaardige kwaliteiten in de normen van internationale scheepsclassificatiebureaus, wat handig is voor klanten in verschillende regio's om te selecteren en te gebruiken. Als professionele leverancier van CCS-staalplaten voor de scheepsbouw kan GNEE STEEL producten leveren die aan verschillende internationale normen voldoen. De equivalente cijfers van de gebruikelijke CCS-cijfers zijn als volgt:

Ons cijfer (CCS).

Type​

ABS (VS).

DNV (Noorwegen).

BV (Frankrijk).

LR (VK).

NK (Japan).

KR (Zuid-Korea).

CCS A

Normale sterkte

ABS A​

DNV A

BV A

LR A

NK A

KR A

CCS B

Normale sterkte

ABS-B

DNV B

BV B

LR B

NK B

KR B

CCS-AH32​

Hoge sterkte

ABS-AH32​

DNV AH32​

BV AH32​

LR AH32​

NK AH32​

KR AH32​

CCS FH36​

Hoge sterkte

ABS-FH36​

DNV FH36​

BV FH36​

LR FH36​

NK FH36​

KR FH36​

CCS EH40​

Extra hoge sterkte

ABS-EH40​

DNV EH40​

BV EH40​

LR EH40​

NK EH40​

KR EH40​

Opmerking: Equivalente kwaliteiten van verschillende classificatiebureaus hebben vergelijkbare mechanische eigenschappen en toepassingsscenario's, aangezien ze allemaal voldoen aan de uniforme vereisten van het IACS, maar er kunnen kleine verschillen zijn in de chemische samenstelling en de details van de impacttest.

 

CCS AH32 is bijvoorbeeld gelijkwaardig aan ABS AH32 en DNV AH32, maar CCS heeft strengere controle over micro-legeringselementen om de lasbaarheid van dikke platen te garanderen.

 

Klanten kunnen het technische team van GNEE STEEL raadplegen voor gedetailleerde matchingsuggesties op basis van specifieke projectnormen en vereisten van regionale classificatiebureaus.

 

Vraag een offerte aan

 

 

Veelgestelde vragen

 

Wat is het stalen equivalent van AH36?

Het CCS AH36-equivalent staal in GB-standaard isQ345B. Het kan worden bewezen uit de onderstaande vergelijking tussen de chemische samenstelling en de mechanische eigenschappen van CCS AH36-staal en Q345B-staal.

 

Wat is het verschil tussen EH36 en AH36?

EH36 bevat verplichte micro-legeringselementen (niobium, vanadium, titanium) voor verbeterde korrelverfijning en taaiheid. AH36 maakt flexibiliteit in micro-legeringen mogelijk, waardoor het kosteneffectiever- wordt voor standaardtoepassingen

 

Wat is de betekenis van de CCS-kwaliteitsaanduiding?​

"CCS" staat voor China Classification Society; "A/B/D/E" geeft de kwaliteitsklasse aan (gedifferentieerd op basis van de impacttemperatuur); 'H' staat voor hoge-sterkte; het getal (32/36/40) geeft de minimale vloeigrens aan (AH32 betekent bijvoorbeeld hoge-sterkte met een vloeigrens van 315 MPa, botstemperatuur -20 graden). "F" in FH36 geeft taaiheid bij ultra-lage temperaturen aan (impacttemperatuur -60 graden).

 

Wat zijn de maximale dikte en breedte van CCS-scheepsbouwstaalplaten geleverd door GNEE STEEL?

Het standaard diktebereik is 3-300 mm, breedte 1200-4200 mm, lengte 3000-18000 mm. We ondersteunen aangepaste specificaties, waaronder speciale dikte (tot 350 mm), breedte (tot 4800 mm) en lengte. We ondersteunen ook maatwerk voor kleine bestellingen (minimale bestelhoeveelheid 1 ton) en dringende bestellingen om aan uw projectplanning te voldoen.​

 

Vereisen CCS-staalplaten voor de scheepsbouw speciale lasprocessen?

They have excellent weldability; ordinary arc welding or MIG welding can be used. For thick plates (>50 mm), wordt een lage voorverwarming (100-150 graden) aanbevolen om lasscheuren te voorkomen. We bieden gratis professionele lasbegeleiding, inclusief selectie van lasmateriaal, voorverwarmingstemperatuur en warmtebehandelingsparameters na het lassen, verwijzend naar CCS "Materials and Welding Code" en GB/T 712-normen.

 

Kan GNEE STEEL CCS-certificering en kwaliteitscertificaten voor de platen leveren?

Ja. Al onze CCS-staalplaten voor de scheepsbouw zijn CCS-gecertificeerd en we kunnen EN 10204 3.1/3,2 mill-testcertificaten leveren, inclusief chemische samenstelling, mechanische eigenschappen, impacttests en rapporten voor ultrasone foutdetectie. Indien nodig bieden we ook testdiensten van derden (SGS, BV) aan, waardoor naleving van internationale projectvereisten wordt gegarandeerd.​

 

Wat is de doorlooptijd voor CCS-scheepsbouwstaalplaten?

Voor voorraadspecificaties kan levering binnen 3-7 dagen plaatsvinden; voor aangepaste specificaties bedraagt ​​de doorlooptijd 15-30 dagen. We werken samen met bekende logistieke bedrijven (Maersk, COSCO) om te leveren aan meer dan 50 landen en regio's, met flexibele transportmethoden (zee, lucht, land) beschikbaar. We zijn bekend met het importbeleid en de douane-inklaringsprocessen van verschillende landen, vooral de Aziatische, Europese en Amerikaanse markten

 

Wat is het verschil tussen CCS-staal met normale sterkte en scheepsbouwstaal met hoge-sterkte?

Normale sterkteklassen (A/B/D/E) hebben een vloeigrens van 235-275 MPa, geschikt voor maritieme scenario's met lage- belasting en normale- temperaturen; hoge-sterktekwaliteiten (AH32-FH36) hebben een vloeigrens van 315-355 MPa, betere taaiheid bij lage temperaturen, geschikt voor grote schepen en zware maritieme omgevingen. Kies op basis van scheepstype, vaargebied en structurele belasting: kleine schepen in tropische zeeën kunnen CCS A/B kiezen; grote schepen en offshore platforms kiezen voor AH32/FH36.​

 

 

Waarom kiezen voor GNEE STAAL voor CCS scheepsbouwstaalplaat?

 

 

Als toonaangevende leverancier van CCS-staalplaten voor de scheepsbouw met jarenlange ervaring in de export van scheepsstaal heeft GNEE STEEL het vertrouwen gewonnen van wereldwijde scheepswerven en offshore engineeringbedrijven met professionele kracht en hoogwaardige- servicekwaliteit. Kiezen voor ons betekent kiezen voor betrouwbaarheid, efficiëntie en kostenbesparingen:​

 

Strenge CCS-certificering en kwaliteitscontrole:We beschikken over geavanceerde productie- en testapparatuur, die de CCS-normen en de uniforme IACS-vereisten strikt implementeert. Elke partij platen ondergaat een analyse van de chemische samenstelling, tests van mechanische eigenschappen, ultrasone foutdetectie (EN 10160) en impacttests om stabiele prestaties en gekwalificeerde kwaliteit te garanderen. We behalen ook de ISO 9001-certificering van het kwaliteitssysteem, waardoor volledige traceerbaarheid van de kwaliteit wordt gegarandeerd

 

Volledige productspecificaties en maatwerk: We hebben een volledig assortiment CCS-scheepsbouwstaalsoorten (normale sterkte, hoge sterkte, extra hoge sterkte) op voorraad, met volledige dikte- en breedtespecificaties. Ons technische team kan oplossingen op maat bieden (warmtebehandeling, impacttemperatuur, Z--richtingsprestaties, oppervlaktebehandeling) op basis van uw projectbehoeften, en voldoet aan de uiteenlopende behoeften van verschillende scheepstypen en offshore-projecten.​

 

Professionele technische ondersteuning:Ons team van ervaren ingenieurs met jarenlange ervaring op het gebied van scheepsstaal biedt alles- technische diensten, waaronder productselectie, lasbegeleiding, advies over CCS-certificering en after- het oplossen van problemen na de verkoop. Wij helpen u technische risico’s te vermijden en de projectefficiëntie en veiligheid te verbeteren.​

 

Concurrerende prijs en snelle levering:Als directe fabrikant elimineren we tussenschakels, waardoor klanten concurrerende fabrieksprijzen krijgen. We werken samen met bekende logistieke bedrijven om een ​​snelle en veilige levering naar wereldwijde bestemmingen te garanderen, met flexibele transportmethoden om aan uw projectplanning te voldoen. Voor spoedbestellingen kunnen wij de levertijd verkorten tot 10-15 dagen

 

Rijke exportervaring:We hebben een rijke ervaring met het exporteren van CCS-staalplaten voor de scheepsbouw naar Azië, Europa, Afrika en Amerika, en zijn bekend met het importbeleid, de certificeringsvereisten en de douane-inklaringsprocessen van verschillende landen. Wij kunnen professionele inklaringsdocumenten (CCS-certificering, molentestcertificaat) verstrekken om een ​​vlotte levering van uw goederen te garanderen

 

Perfecte after-service:Wij bieden 24-uur after--service. Als er een kwaliteitsprobleem is met de producten, zullen we snel reageren en oplossingen bieden (retour, vervanging of compensatie) om uw legitieme rechten en belangen te beschermen. Onze after-salesondersteuning op lange- termijn zorgt voor een soepele uitvoering van uw scheepsbouw- en offshore-projecten.

 

 

Conclusie

 

CCS Shipbuilding Steel Plate is een hoog{0}}, hoog- betrouwbaar maritiem constructiestaal dat strikt voldoet aan de CCS-normen en de uniforme IACS-vereisten, met uitstekende corrosieweerstand, lage- temperatuurtaaiheid, lasbaarheid en draagvermogen-. Het is onderverdeeld in kwaliteiten met normale sterkte, hoge sterkte en extra hoge sterkte, en dekt de behoeften van verschillende scheepsbouw- en offshore-technische projecten, van kleine civiele schepen tot grote tankers en diep-boorplatforms in de zee.

 

Vergeleken met andere scheepsstaalsoorten heeft CCS-scheepsbouwstaal duidelijke voordelen op het gebied van certificering, kosteneffectiviteit en aanpassingsmogelijkheden, en wordt algemeen erkend door mondiale scheepswerven en classificatiebureaus.

 

GNEE STEEL streeft ernaar hoogwaardige-kwaliteit CCS-staalplaten voor de scheepsbouw en professionele one--services te leveren, van productselectie tot after{2}}-ondersteuning, om u te helpen de kosten te verlagen, de efficiëntie te verbeteren en de veiligheid en betrouwbaarheid van uw scheepsbouw- en offshore-projecten te garanderen.

 

Of u nu standaardspecificaties of maatwerkoplossingen nodig heeft, met onze kracht en ervaring kunnen wij aan uw behoeften voldoen. Met CCS-scheepsbouwstaalplaat van GNEE STEEL kunt u betrouwbare materiële ondersteuning krijgen voor uw maritieme projecten en een win-win-samenwerking bereiken.

 

Ontvang nu uw aangepaste CCS-scheepsbouwstaalplaatofferte!

 

Bent u op zoek naar hoogwaardige, CCS-gecertificeerde scheepsbouwstaalplaten voor uw scheepsbouw- of offshore-project?

Heeft u professionele technische begeleiding nodig om de juiste kwaliteit en specificaties te kiezen?Neem nu contact op met GNEE STEEL voor een gratis offerte en een gedetailleerd productmonster!

 

📩 Stuur ons een aanvraag met uw vereisten (soort, dikte, breedte, lengte, hoeveelheid en projectscenario), en ons professionele team zal u binnen 2 uur antwoorden en u oplossingen op maat en de meest concurrerende prijs bieden.

✅ CCS-gecertificeerde producten

✅ professionele technische ondersteuning

✅ tijdige levering-

 

GNEE STEEL is uw vertrouwde partner voor CCS-scheepsbouwstaalplaten!

 
CCS-standaard stalen platen voor de scheepsbouw productafbeelding

 

China shipbuilding plates Suppliers

 

 
GNEE groepsteamfoto

 

China marine steel plate Distributors

 

 
Klantbezoek van de GNEE-groep

 

China steel plates for shipbuilding Distributors

 

 
GNEE Group neemt deel aan buitenlandse staaltentoonstellingen

 

China shipbuilding steel plate manufacturer

Onze producten zijn onderworpen aan strenge kwaliteitstests en worden geleverd met professionele certificaten. Heeft u vragen over CCS Shipbuilding Steel Plate, kom dan gerust langs.

 

Vertrouwend op veel eersteklas apparatuur, zoals een CNC-schaarmachine, een kantbankmachine, een richtmachine, een rolbuigmachine, een platte staafmachine, een ontbraammachine enz., kon GNEE STEEL verschillende half-producten en uitgebreide vormdiensten aan klanten leveren.

 

GNEE STAALVERWERKING

news-295-294
CTL&SL
news-294-293
Slijpen Polijsten
news-295-295
Snijden
news-299-294
Afschuining
news-293-293
Vormen
news-293-293
Bewerking
news-288-289
Automatisch lassen
news-289-289
Warmtebehandeling
news-290-290
Schilderen
news-290-288
Technische diensten

1.CTL & SL-SERVICE (141 SETS)

Momenteel heeft GNEE STEEL veel geavanceerde CTL/SL-apparatuur geïmporteerd uit Italië en Korea en kan op maat gemaakte CTL/SL-diensten leveren, van koudgewalst roestvrij staal en koolstofstaal tot warmgewalst roestvrij staal en koolstofstaal, evenals strips en ultra-brede platen.

CTL-FACILITEITEN
Maximale lengte: 16500 mm

Maximale breedte: 2200 mm

Maximale dikte: 25,4 mm

Maximale opbrengststerkte: 1500 MPa
SL-FACILITEITEN

Maximale breedte: 2200 mm

Maximale dikte: 18 mm

Maximale spleethoeveelheid: 31

Maximale opbrengststerkte: 1200 MPa

CTL & SL SERVICE

Steel Plate Leveling Machine

 

2.SNIJSERVICE

GNEE STEEL importeerde veel geavanceerde snijmachines uit Duitsland, Zweden, Amerika en Japan, waaronder plasmasnijmachines, waterstraalsnijmachines, lasersnijmachines, vlamsnijmachines en zaagmachines. Om aan de uiteenlopende behoeften van klanten te voldoen, past GNEE STEEL ook nestwerkende multi-snijmethoden en intensieve productie toe om de productiecapaciteit te verbeteren en kosten voor de klanten te besparen.

Lasersnijmachine

Maximale snijlengte: 40.000 mm

Maximale breedte: 4.600 mm
Maximale dikte: 100 mm

 

Vlam snijmachine

Maximale snijlengte: 40.000 mm

Maximale breedte: 8.000 mm
Maximale dikte: 500 mm

news-798-413

Plasmasnijmachine

Maximale snijlengte: 30.000 mm

Maximale breedte: 5.000 mm
Maximale dikte: 100 mm

 

Water-jetsnijden

Maximale snijlengte: 12.000 mm

Maximale breedte: 4.010 mm
Maximale dikte: 250 mm

news-794-417

3. VORMENDE DIENST

Stalen plaat rollen buigen
Maximale roldikte: tot 200 mm
Maximale breedte: 4200 mm

Steel plate rolling

   steel plate rolling services

Automatische buigmachine-Druk op de rem
Maximaal buigvermogen:3000Ton
Maximale buiglengte:15.000 mm

Expert in het buigen van hoog-sterkte en slijtvast-staal

Press Brake Forming

  Press Brake Forming

  Steel Plate Rolling

Ponsmachine

Maximale breedte: 3.070 mm
Maximale dikte: 8 mm

Maximale druk: 250t

news-795-200

BEVELINGSERVICE

Het GNEE STEEL afschuiningsplatform beschikt over een randfreesmachine, een kantenschaafmachine, een vlam-/plasmagroefsnijmachine, een vlamgroefsnijrobot, een desktop-afschuinmachine, een portaalschaaf en andere geavanceerde apparatuur om klanten te voorzien van prefabricagediensten voor onderdelen, dagelijkse verwerking van V--type, Y--type, X--type en U--type groeven, en daaropvolgende processen zoals lassen en assembleren van producten te garanderen.

 

Frezen:
Maximale snijlengte: 18.000 mm

Maximale breedte: 4500 mm
Maximale dikte: 120 mm

 Groove cutting robot

  groove cutting machine

Afschuining:
Maximale lengte: 16.000 mm

Maximale dikte: 80 mm

news-783-197

V-type, Y-type, X-type and U-type grooves

BEWERKINGSSERVICE

GNEE STEEL is eigenaar van een CNC-portal--type boor- en freesmachine, CNC-vloer--type boor- en freesmachine, verticale precisie 5--assige freesmachine, portaal-type schaafmachine, verticale draaibank, cilindische slijpmachine, hydraulische schaafmachine en CNC-draaibank en kan zorgen voor een fijne bewerking van grote reserveonderdelen en structurele onderdelen voor klanten.


Gantry-type boor- en freesbewerkingscentrum

Maximale lengte: 48000 mm

Maximale breedte: 12500 mm
Maximale hoogte: 8000 mm

Maximale diameter: 10500 mm

news-785-163

Apparatuur voor het boren van diepe- gaten
Maximale boordiepte: 1.100 mm
Maximale boringdiameter: φ80 mm
Maximale diameter: φ4.500 mm

news-799-163

MMulti-gatenboorapparatuur

Maximale lengte: 13.000 mm
Maximale breedte: 10.000 mm
Maximale boringdiameter: φ105 mm
Maximale boordiepte: 250 mm

news-800-163

Vloerboor- en freesmachine
Maximale lengte: 24.000 mm
Maximale hoogte: 8.000 mm
Afmetingen draaitafel: 9x5m

news-799-161

Verticale draaibank

Maximale hoogte: 6.000 mm

Maximale diameter: φ22,00 mm

news-797-160

Geautomatiseerde randfreesmachine

De geautomatiseerde kantenfreesmachine is een toonaangevend product op het gebied van zware- freesapparatuur. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het voorbereiden van lasgroeven (afschuinen) op groot-platen van roestvrij staal, koolstofstaal en speciale staalsoorten. Hij kan platen verwerken met een maximale dikte tot 90 mm, een lengte van 16 meter en een breedte van 4 meter.

 

Hij is uitgerust met dubbele freesunits en een volautomatisch wisselsysteem voor de freeskop, waardoor automatisch afschuinen aan 4 kanten mogelijk is. Het opvallende kenmerk is de profileertechnologie die wordt gebruikt bij het frezen van golvende platen en onregelmatig gevormde producten, die een absolute consistentie van de groef na het frezen garandeert.

 

Met behulp van speciaal ontworpen freeskoppen kan het zeer moeilijke en complexe groefprofielen in één enkele doorgang uitvoeren.

 

Materialen:Gewoon koolstofstaal, drukvatstaal, slijtvast-staal, hoog-staal, roestvrij staal, legeringen op basis van nikkel-, enz.
Breedte:1200 - 4200 mm
Lengte:5800 - 16000 mm
Dikte:5 - 90 mm
Gewicht:Tot 35 ton

 

Deze kantenfreesmachine is 's werelds beste geautomatiseerde afschuinfreesapparatuur. Met zijn uitstekende structurele ontwerp en geavanceerde data-algoritmen bereikt het volledige automatisering van plaatdetectie tot het daadwerkelijke freesproces, waardoor de verwerkingsefficiëntie aanzienlijk wordt verbeterd en tegelijkertijd een hoge precisie wordt gegarandeerd.

 

  • Verwerkingsnauwkeurigheid

Lengtenauwkeurigheid:±1 mm wanneer L < 10 m; ±2 mm wanneer L > 10 m;

Breedtenauwkeurigheid:±1mm;

Diagonale nauwkeurigheid:±2 mm;

Nauwkeurigheid wortelvlak (stompe rand):±1 mm voor Y-groeven; +0.5mm voor X-groeven.

  • Verwerkingsefficiëntie

De verwerkingsefficiëntie is meer dan 10 keer zo hoog als die van conventionele randfrees- of randschaafapparatuur.

WARMTEBEHANDELING

Warmtebehandelingsoven
Maximale ovengrootte: 36x12x13,5m
Max. nominale temperatuur: 1100 graden
Maximale laadcapaciteit: 800 ton

news-798-200

Warmtebehandeling van drukvaten
Warmtebehandeling van mijnbouwapparatuur
Warmtebehandeling van buisplaat
Warmtebehandeling van de kop van het drukvat

news-798-469

 

Geval:Levering van stalen platen voor een project van een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³

 

GNEE STEEL neemt momenteel deel aan deaanbestedingsfase van een project voor een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³, die hoogwaardige stalen platen-levert voor kritische tankcomponenten. Vanwege de corrosieve aard van ammoniak en het risico ervanAmmoniak spanningscorrosiescheuren (SCC), vereist het project strikte metallurgische controle van materialen volgensEN 10028-3-normen.

 

Een van de belangrijkste technische vereisten van dit project is destrikte beperking van de werkelijke vloeigrens (Re)voor alle materialen van NL2-kwaliteit. Om SCC-risico's in ammoniakopslagomgevingen te voorkomen, zijn dede werkelijke vloeigrens mag niet hoger zijn dan 390 MPa, ongeacht de nominale waarden gespecificeerd in het standaard- of plaatdiktebereik. Deze eis stelt hogere eisen aan de controle van het staalproductieproces, de stabiliteit van de warmtebehandeling en het testen van materialen.

 

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

Ruwe platen van hoog{0}}staal, klaar voor de productie van 100.000 m³ ammoniakopslagtanks met volledige omsluiting

 

Projectmaterialen en technische vereisten

 

Het project maakt voornamelijk gebruik vanP355NL2 en P275NL2 genormaliseerde stalen drukvatplaten, die op grote schaal worden toegepast in opslagtanks bij lage- temperaturen vanwege hun uitstekende taaiheid en lasbaarheid.

 

De belangrijkste technische specificaties zijn onder meer:

  • Materiaalkwaliteiten:P355NL2 en P275NL2 (genormaliseerd)
  • Opbrengststerkte:Standaard minimum / maximum beperkt tot390 MPa
  • Hardheid:Minder dan of gelijk aan 225 HBW in basismateriaal
  • Impacttesten:Charpy-V-notch-test bij-50 graden, minimaal 27J
  • Certificering:EN 102043.1 certificaat, met optioneel3.2 certificering

 

Deze strenge eisen zorgen ervoor dat de stalen platen stabiele mechanische eigenschappen behouden en een hoge weerstand bieden tegen door ammoniak-geïnduceerde spanningscorrosie tijdens langdurig gebruik-.

 

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

Precisiewalsen en vormen van staalplaten tot gebogen profielen voor de ammoniakopslagtank van 100.000 m³.

 

Projectplaathoeveelheden en dikteverdeling

 

De totale staalvraag voor dit ammoniakopslagtankproject bedraagt ​​enkele duizenden tonnen, voornamelijk verdeeld over verschillende tanksecties:

 

P355NL2 – Binnen- en buitentankschaalplaten

  • Lagere schaalcursussen:50 mm dikte – ongeveer. 2.000 ton
  • Middelgrote cursussen:25 mm dikte – ongeveer. 1.400 ton
  • Bovenschaalcursussen:10 mm dikte – ongeveer. 500 ton

 

P275NL2 – Tankbodemplaten

  • Dikte:10–15 mm – ongeveer. 750 ton

 

P275NL2 – Hangende dakconstructie

  • Dikte:5–8 mm – ongeveer. 180 ton

 

S275JR – Buitendak (omgevingsstructuur)

  • Dikte:10 mm – ongeveer. 450 ton

 

Om de efficiëntie van de tankfabricage te verbeteren en omtreklassen te verminderen, vereist het project ookbrede stalen platenom lasverbindingen te minimaliseren, wat het potentiële risico op SCC onder ammoniakomstandigheden helpt verminderen.

 

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

Gevormde stalen segmenten die ter bescherming zijn omwikkeld en in rekken zijn geplaatst, klaar voor montage van een ammoniakopslagtank van 100.000 m³.

 

GNEE STEEL biedt hoog-precieze oplossingen voor het walsen van stalen platen en het vervaardigen van cilinders voor tankfabrikanten over de hele wereld.Stuur ons uw plaatspecificaties of fabricagetekeningen voor een snelle offerte.

Vraag een offerte aan

 

TYPE CIJFER SPECIFICATIES
Koolstofstaal / laaggelegeerde spoel Q235A/B/C/D/Q355B(Q345B)/C/D/E/SS400/SAPH400-C/ASTMA283Grade C

0,7~2,0*1250/1500mm*C

2,3~19,5*1250/1500/1800/2000mm*C

Middelzware plaat Q235B/Q355B(Q345B)/C/D/E 6,0-200x150mm-4000mmxL
Vaartuigplaat

Q245R/Q345R/HP295/SA516MGR485/SA516GR70/P355NL2/P275NL2/

S275JR//SPV490/ASTM A537 Klasse 1/Klasse 2

2,5-120x1500mm-3000mmxL
Staal met hoge sterkte

510L/610L/700L/750L/BS600MCK4/BS700MCK2/BS700MCK4/

BS960E/BWELDY700QL2/L4/BWELDY960QL4/HG60D/70D/785D/

Q460D/Q550D/690D/690E/TQ600MCD/TQ700MCD/S700MCD/

WYS600/700/STRENX700MCE/Q490E/Q490D

1,2-60x 1500mm-2500mmxL
Patroonstaal HQ235A|B 1,2-60x 1500mm-2500mmxL
Slijtvast-weerstand Staal

NM360/400/450/500/NM300TP/400TP/450TP/

ABREX400/450/500/B-HARD450XKY/

CREUSABRO4800/8000/EH C400LE/450LE/500LE/
HADOX450/500

3,0-50x1250mm-3300mmxL
Koudgewalste spoel DC01/RECC/REDT/SPCC/ST12 0,5-3,0x1250mm-1500mmxC
Gegalvaniseerde plaat DC51D+AZ/DC51D+Z/DX51D+Z/SGH340+Z275/Z275/Z120/S350GD+ZM275 0,45-3,0x1250mm-1500mmxC
Ingelegde spoel DD11/SPHC 2,0-6,0x1500xC

Materiaal- en oppervlaktespecificaties van roestvrij staal

TYPE CIJFER DIKTE OPPERVLAK
Austenitisch 304/304H/304L/304J1 0,25-150 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1
Austenitisch 321 0,4-80 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1
Austenitisch 316/316L/317L/316Ti 0,3-80 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1
Austenitisch 201(J1/J2/J5) 0,35-12 mm 2B/NR.1/1D
Ferriet 430 0,4-3,0 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL
Ultrapuur ferriet 443 0,4-2,0 mm 2B
Ultrapuur ferriet 436L/439/444/441 0,5-3,0 mm 2B/2D

Speciale legering op staal/nikkelbasis

TYPE CIJFER RANG (ASTM) GRADE (NL) DIKTE
Hitte-bestendig staal 309S S30908 1.4833 0,5-40 mm
Hitte-bestendig staal 310S S31008 1.4845 0,5-40 mm
Duplex roestvrij staal 2101 S32101 1.4162 1,5-50 mm
Duplex roestvrij staal 2304 S32304 1.4362 3,0-50 mm
Duplex roestvrij staal 2205 S32205/S31803 1.4462 0,5-60 mm
Duplex roestvrij staal 2507 S32750 1.4410 1,0-60 mm
Superaustenitisch-Staal 904L N08904 1.4539 0,6-50 mm
Superaustenitisch-Staal 254SMO S31254 1.4547 0,5-50 mm
Superaustenitisch-Staal 1.4529 N08926 1.4529 0,5-50 mm
Superaustenitisch-Staal AL-6XN N08367 1.4478 0,5-50 mm
Nikkelbasislegering Legering 31 N08031 1.4562 1,0-50 mm
Nikkelbasislegering 800 N08800 1.4876 0,8-50 mm
Nikkelbasislegering 800H N08810 1.4958 0,8-50 mm
Nikkelbasislegering 800HT N08811 1.4959 0,8-50 mm
Nikkelbasislegering Legering 28 N08028 1.4563 1,0-20 mm
Nikkelbasislegering Legering 20 N08020 2.4660 1,0-20 mm
Nikkelbasislegering 825 N08825 2.4858 0,8-40 mm
Nikkelbasislegering C276 N10276 2.4819 0,5-50 mm
Nikkelbasislegering C22 N06022 2.4602 1,0-50 mm
Nikkelbasislegering 625 N06625 2.4856 0,8-20 mm
Nikkelbasislegering 400 N04400 2.4360 1,0-20 mm
Nikkelbasislegering 600 N06600 2.4816 1,0-50 mm
Nikkelbasislegering Zuiver Ni201 N02201 2.4061 0,5-20 mm
Titanium TA1 Gr.1 Klasse 1 0,5-50 mm
Titanium TA2 Gr.2 Klasse 2 0,5-50 mm

Populaire tags: CCS scheepsbouw stalen plaat, China CCS scheepsbouw stalen plaat fabrikanten, leveranciers, fabriek