SA387 drukvatplaten van gelegeerd staal
ASME SA 387 is een premiumChroom-Molybdeen gelegeerd staalontworpen voor gebruik in lasbare drukvaten en industriële ketels. Deze platen blinken uit in omgevingen metverhoogde temperaturen, waardoor ze onmisbaar zijn voor industriële- toepassingen met hoge temperaturen.
SA387-staalplaten zijn verkrijgbaar in 5, 9, 11, 12, 22 en 91 klasse 1 en 2 chroom-molybdeen gelegeerde staalplaten voor omgevingen met hoge temperaturen en corrosieve omstandigheden. Hoofdzakelijk gebruikt voor ketels en drukvaten.
SA 387 Graad 11:Beschikt over een minimale ontlaattemperatuur van1150 graden F.
SA 387 Graad 22:Beschikt over een minimale ontlaattemperatuur van1250 graden Fen biedt superieure prestaties in hogere warmtebereiken.
GNEE produceert en exporteert met trots SA387-drukvatplaten van gelegeerd staal, het leveren van betrouwbare en hoogwaardige-materialen voor industriële toepassingen over de hele wereld. Onze platen zijn speciaal ontworpen vooromgevingen met hoge-druk en hoge- temperaturen, waardoor ze ideaal zijn voorpetrochemische fabrieken, raffinaderijen, hydrogeneringsreactoren en industriële ketels.
GNEE dientgroothandels, inkoopbedrijven en internationale B2B-klantenoverEcuador, Peru, Venezuela, Verenigde Arabische Emiraten, Saoedi-Arabië, Bahrein, Oman, Qatar, Nigeria, Ghana, Kazachstan, Rusland, Singapore, Vietnam, Thailand, Australië en Brunei.
SA387 gelegeerde stalen platen – ontworpen voor sterkte en duurzaamheid
Technische specificaties
Beschikbare klassen:Geleverd in Klasse 1 of Klasse 2.
Leveringsvoorwaarden:Genormaliseerd en getemperd (N+T) of gehard en gehard (Q+T).
Diktebereik:Van 3/16" tot 10" (op maat gemaakte zware platen beschikbaar).
Testen in zware omgevingen:Voor veeleisende toepassingen presteren wijAPI 934-testenom de structurele integriteit te garanderen.
SA387-platen van gelegeerd staal zijn dat welpremium chroom-molybdeen (Cr-Mo) staalsoortenontworpen om te voorzien in:
Hoge kruip- en vermoeiingsweerstand bij verhoogde temperaturen
Superieure treksterkte en slagvastheid
Betrouwbare prestaties onder cyclische en langdurige belasting

Typische toepassingen
Deze kwaliteiten worden veel gebruikt in sectoren waar temperatuurbestendigheid van cruciaal belang is, maar de problemen met corrosie beperkt zijn:
Olieraffinaderijen:Hoge-verwerkingseenheden.
Elektriciteitscentrales:Keteltrommels en hogedrukstoomleidingen-.
Chemische fabrieken:Warmtewisselaars en reactorvaten.

Precisie SA387-platen klaar voor industriële fabricage.
Naleving van internationale normen
GNEE SA387-platen zijn dat welvervaardigd om te voldoen aan de internationale kwaliteits- en veiligheidsnormen:
ASTM A387 / ASME SA387-naleving
ASME Ketel- en drukvatcode (sectie II)
Optionele inspectiecertificaten van derden-:NL 10204 3.1 / 3.2
Deze naleving garandeertmateriële integriteitvoor klanten die actief zijn in regio's met strikte veiligheids- en regelgevingsvereisten, waaronder het Midden-Oosten, Latijns-Amerika, Afrika en Azië-Pacific.
ASME SA387 drukvatplaatmateriaal Chemica-samenstelling
| Cijfer | C | S | P | Mn | Cr | ma | Si | V |
| Gr. 2 | 0.05-0.21 | 0.025 | 0.025 | 0.55-0.80 | 0.50-0.80 | 0.45-0.60 | 0.15-0.40 | - |
| Gr. 5 | 0.15 | 0.025 | 0.025 | 0.30-0.60 | 4.00-6.00 | 0.45-0.65 | 0.5 | - |
| Gr. 9 | 0.15 | 0.025 | 0.025 | 0.30-0.60 | 8.00-10.00 | 0.90-1.10 | 1.00 | 0.04 |
| Gr. 11 | 0.05-0.17 | 0.025 | 0.025 | 0.40-0.65 | 1.00-1.50 | 0.45-0.65 | 0.50-0.80 | - |
| Gr. 12 | 0.05-0.17 | 0.025 | 0.025 | 0.40-0.65 | 0.80-1.15 | 0.45-0.60 | 0.15-0.40 | - |
| Gr. 21 | 0.05-0.15 | 0.025 | 0.025 | 0.30-0.60 | 2.75-3.25 | 0.90-1.10 | 0.5 | - |
| Gr. 21L | 0.10 | 0.025 | 0.025 | 0.30-0.60 | 2.75-3.25 | 0.90-1.10 | 0.5 | - |
| Gr. 22 | 0.05-0.15 | 0.025 | 0.025 | 0.30-0.60 | 2.00-2.50 | 0.90-1.10 | 0.5 | - |
| Gr. 22L | 0.1 | 0.025 | 0.025 | 0.30-0.60 | 2.00-2.50 | 0.90-1.10 | 0.50 | - |
| Gr. 91* | 0.08-0.12 | 0.010 | 0.020 | 0.30-0.60 | 8.00-9.50 | 0.85-1.05 | 0.20-0.50 | 0.18-0.25 |
ASME SA387 Mechanische eigenschap van stalen plaat van schip
| Treksterkte
(ksi) |
Treksterkte
(MPa) |
Opbrengststerkte
(ksi) |
Opbrengststerkte (MPa) | Verlenging
in 2 inch (%) |
||
| Een 387 klasse 5 | Klasse 1 | 60-85 | 415-585 | 30 | 205 | 18 |
| Klasse 2 | 75-100 | 515-690 | 45 | 310 | 18 | |
| Een 387 klasse 9 | Klasse 1 | 60-85 | 415-585 | 30 | 205 | 18 |
| Klasse 2 | 75-100 | 515-690 | 45 | 310 | 18 | |
| Een 387 klasse 11 | Klasse 1 | 60-85 | 415-585 | 35 | 240 | 22 |
| Klasse 2 | 70-90 | 485-620 | 45 | 310 | 22 | |
| Een 387 klasse 12 | Klasse 1 | 50-80 | 380-550 | 33 | 230 | 22 |
| Klasse 2 | 65-85 | 450-585 | 40 | 275 | 22 | |
| Een 387 klasse 22 | Klasse 1 | 60-85 | 415-585 | 30 | 205 | 18 |
| Klasse 2 | 75-100 | 515-690 | 45 | 310 | 18 |
Belangrijkste voordelen:
Chroom (Cr) verbetertweerstand tegen vervorming bij hoge- temperaturen
Molybdeen (Mo) verbetertwaterstof- en corrosiebestendigheid
Evenwichtige mechanische eigenschappen voorlassen, vormen en langdurige service-
SA387 stalen ketelplaatafmeting dikte in inches
| 0.025" | 4" | 0.75" |
| 0.032" | 3.5" | 0.875" |
| 0.036" | 0.109" | 1" |
| 0.04" | 0.125" | 1.125" |
| 0.05" | 0.16" | 1.25" |
| 0.063" | 0.19" | 1.5" |
| 0.071" | 0.25" | 1.75" |
| 0.08" | 0.3125" | 2" |
| 0.09" | 0.375" | 2.5" |
| 0.095" | 0.5" | 3" |
| 0.1" | 0.625" |
SA387 Ketelkwaliteitsplaten Productendetails
SA387 GR 5 KLASSE 2: een hoogwaardige plaat van chroom{3}}-molybdeenlegering, speciaal ontworpen voor lasbare drukvaten van koolstofstaal bij verhoogde temperaturen.
SA387 GR 9 KLASSE 2: Een lasbare koolstofstalen plaat voor drukvaten en ketels bij verhoogde temperaturen. De toevoeging van chroom en molybdeen aan het materiaal verbetert de corrosie- en hittebestendigheid van de plaat.
SA387 GR 11 KLASSE 2: ASME SA387 GR 11 Klasse 2 is een staal van drukvatkwaliteit dat wordt gebruikt in omgevingen met hoge temperaturen voor een breed scala aan industrieën met een hoog rendement.
SA387 GR 12 KLASSE 2: ASME SA387 Graad 12 is een chroom--molybdeen-koolstoflegeringsstaal dat wordt gebruikt in omgevingen met hoge temperaturen voor lasbare drukvaten en industriële ketels.
SA387 GR 22 KLASSE 2: Wij leveren ASME SA387 Grade 22 Klasse 2 staalplaat aan fabrikanten in de olie-, gas- en petrochemische industrie.
SA387 GR 91 KLASSE 2: ASME SA387 Graad 91 Klasse 2 koolstofgelegeerde stalen plaat is een materiaal waarmee rekening moet worden gehouden wanneer hoge temperatuurbestendigheid en goede corrosieweerstand vereist zijn.
Toepassingsscenario's
GNEE SA387 platen worden veel toegepast in:
Raffinaderijdrukvaten en reactoren
Hydrogeneringseenheden en petrochemische procesapparatuur
Stoomketels en hogedruk-warmtewisselaars
Industriële energie- en chemische fabrieken
Ons technisch team kan u voorzienaangepaste aanbevelingengebaseerd op bedrijfsomstandigheden zoalstemperatuur, druk en blootstelling aan waterstof, waardoor voor elk project de optimale cijferselectie wordt gegarandeerd.
Uitstekende productie vanSA387-plaat
Alle SA387-platen van gelegeerd staal van GNEE zijn datgeproduceerd onder strikte kwaliteitscontrole, inbegrepen:
Geavanceerde staalproductietechnieken:EAF-, LF-, VD-raffinage
Warmtebehandeling:Normaliseren en temperenvoor consistente mechanische eigenschappen
Dikte bereik:8 mm – 250 mm, breedte tot2.500 millimeter, lengte tot12.000 millimeter
Volledige inspectie:Ultrasone, magnetische deeltjes-, chemische verificatie en dimensionale controles
Dit zorgt ervoor dat elke plaat dat isklaar voor veeleisende fabricage en hogedrukservice.
Conclusie
VoorSA387 drukvatplaten van gelegeerd staaldie ontmoeteninternationale normen, project-specifieke vereisten en veeleisende industriële omstandigheden, GNEE is jouwvertrouwde leverancier voor wereldwijde B2B-exportprojecten.
Neem vandaag nog contact op met GNEE om een offerte, technisch gegevensblad of projectadvies aan te vragenen zorg ervoor dat uw drukvatprojecten worden gebruikthoogwaardige, betrouwbare Cr-Mo-gelegeerde stalen platen.
Wat is SA 387-materiaal?
ASME SA387 Grade 12 is ontworpen voor gebruik bij hoge temperaturen en is eenchroom-molybdeen koolstof gelegeerd staalvoor gebruik in lasbare drukvaten en industriële ketels.
Wat is A387 klasse 22 materiaal?
Chroom-molybdeenstaal
Chroom-molybdeenstaal– ASTM A387 Graad 22 Klasse 2. De A387 Graad 22 Klasse 2 – een chroom--molybdeenlegering – is voornamelijk bedoeld voor gebruik in drukvaten en gelaste ketels, die zijn ontworpen voor gebruik bij hoge temperaturen.
Voldoet het materiaal aan de eisen van API 934?
Ja, we bieden verwerking bij verhoogde temperatuur en aanvullende tests om volledige naleving van de API 934-specificaties te garanderen.
Download de API 934-nalevingsgids
Wat is het verschil tussen Klasse 1 en Klasse 2?
Klasse 2 heeft hogere trek- en vloeisterkte-eisen vergeleken met Klasse 1, waardoor het geschikt is voor ontwerpen met hogere druk.
Kunt u de testresultaten van "Step Cooling" verstrekken?
Ja, we kunnen stapsgewijze koeltests uitvoeren en J-factor/X-bar-factorberekeningen leveren om stabiliteit op lange- termijn te garanderen.
Is het materiaal-MTC (Mill Test Certificate) verstrekt volgens EN 10204 3.1 of 3.2?
Standaardlevering is 3.1. Wij verwelkomen 3.2-inspectie door derden zoals Lloyd's Register, BV of SGS.
Wat is de maximale dikte waarvoor u de interne stevigheid kunt garanderen?
We bieden platen tot 25 cm dik met 100% ultrasone tests (UT) volgens de ASTM A435- of A578 Level C-normen om nul interne defecten te garanderen.
Wat is SA 387-equivalent materiaal in India?
Het Sa 387 Gr 22-equivalent materiaal is dat welASME SA387, EN 10028 10/11CrMo9-10, DIN 10CrMo9-10, BS 622-515B, AFNOR 36206, 12CD9-10 en Gost 10KH2M.
Wat is het verschil tussen ASTM A182 en A387?
Zowel ASTM A182 klasse F11 klasse 2 als ASTM A387 klasse 11 staal zijn ijzerlegeringen. Hunde gemiddelde legeringssamenstelling is in principe identiek. Er zijn 32 materiaaleigenschappen met waarden voor beide materialen. Eigenschappen met waarden voor slechts één materiaal (in dit geval 1) worden niet weergegeven.
Wat is het verschil tussen SA 516 en SA 387?
Vergeleken met koolstofstalen platen bieden SA 387 Gr 11-platen superieure corrosie- en oxidatieweerstand, terwijl ze een goede trek- en vloeisterkte behouden. Vergeleken met SA 516 Gr 70 platen,SA 387 Gr 11-platen zijn beter bestand tegen oxidatie en corrosie, waardoor ze een betere keuze zijn voor omgevingen met hoge- temperaturen.
Wat is SA 387 GR 22-materiaal?
SA 387 klasse 22 stalen plaat
Het SA 387 Grade 22 staal is eendrukvatstaal gemaakt van hoogwaardige grondstoffen-en hoogwaardige technologie. Deze stalen plaat wordt vaak gebruikt voor taken bij hoge- temperaturen en kan dankzij de hoge hittetolerantie tot 600 graden worden blootgesteld, terwijl de uitstekende weerstand tegen oxidatie en corrosie behouden blijft.
Vraag een offerte aan voor SA 387 Gr 22/11
Door half-afgewerkte gewalste cilinders in plaats van ruwe platen te exporteren, benutten we onze voordelen om u een geland product aan te biedenkosten 15-20% lagerdan uw lokale verwerking.
Vertrouwend op veel eersteklas apparatuur, zoals een CNC-schaarmachine, een kantbankmachine, een richtmachine, een rolbuigmachine, een platte staafmachine, een ontbraammachine enz., kon GNEE STEEL verschillende half-producten en uitgebreide vormdiensten aan klanten leveren.
GNEE STAALVERWERKING










1.CTL & SL-SERVICE (141 SETS)
Momenteel heeft GNEE STEEL veel geavanceerde CTL/SL-apparatuur geïmporteerd uit Italië en Korea en kan op maat gemaakte CTL/SL-diensten leveren, van koudgewalst roestvrij staal en koolstofstaal tot warmgewalst roestvrij staal en koolstofstaal, evenals strips en ultra-brede platen.
CTL-FACILITEITEN
Maximale lengte: 16500 mm
Maximale breedte: 2200 mm
Maximale dikte: 25,4 mm
Maximale opbrengststerkte: 1500 MPa
SL-FACILITEITEN
Maximale breedte: 2200 mm
Maximale dikte: 18 mm
Maximale spleethoeveelheid: 31
Maximale opbrengststerkte: 1200 MPa


2.SNIJSERVICE
GNEE STEEL importeerde veel geavanceerde snijmachines uit Duitsland, Zweden, Amerika en Japan, waaronder plasmasnijmachines, waterstraalsnijmachines, lasersnijmachines, vlamsnijmachines en zaagmachines. Om aan de uiteenlopende behoeften van klanten te voldoen, past GNEE STEEL ook nestwerkende multi-snijmethoden en intensieve productie toe om de productiecapaciteit te verbeteren en kosten voor de klanten te besparen.
Lasersnijmachine
Maximale snijlengte: 40.000 mm
Maximale breedte: 4.600 mm
Maximale dikte: 100 mm
Vlam snijmachine
Maximale snijlengte: 40.000 mm
Maximale breedte: 8.000 mm
Maximale dikte: 500 mm

Plasmasnijmachine
Maximale snijlengte: 30.000 mm
Maximale breedte: 5.000 mm
Maximale dikte: 100 mm
Water-jetsnijden
Maximale snijlengte: 12.000 mm
Maximale breedte: 4.010 mm
Maximale dikte: 250 mm

3. VORMENDE DIENST
Stalen plaat rollen buigen
Maximale roldikte: tot 200 mm
Maximale breedte: 4200 mm


Automatische buigmachine-Druk op de rem
Maximaal buigvermogen: 3000 ton
Maximale buiglengte: 15.000 mm
Expert in het buigen van hoog-sterkte en slijtvast-staal



Ponsmachine
Maximale breedte: 3.070 mm
Maximale dikte: 8 mm
Maximale druk: 250t

BEVELINGSERVICE
Het GNEE STEEL afschuiningsplatform beschikt over een randfreesmachine, een kantenschaafmachine, een vlam-/plasmagroefsnijmachine, een vlamgroefsnijrobot, een desktop-afschuinmachine, een portaalschaaf en andere geavanceerde apparatuur om klanten te voorzien van prefabricagediensten voor onderdelen, dagelijkse verwerking van V--type, Y--type, X--type en U--type groeven, en daaropvolgende processen zoals lassen en assembleren van producten te garanderen.
Frezen:
Maximale snijlengte: 18.000 mm
Maximale breedte: 4500 mm
Maximale dikte: 120 mm


Afschuining:
Maximale lengte: 16.000 mm
Maximale dikte: 80 mm

BEWERKINGSSERVICE
GNEE STEEL is eigenaar van een CNC-portal--type boor- en freesmachine, CNC-vloer--type boor- en freesmachine, verticale precisie 5--assige freesmachine, portaal-type schaafmachine, verticale draaibank, cilindische slijpmachine, hydraulische schaafmachine en CNC-draaibank en kan zorgen voor een fijne bewerking van grote reserveonderdelen en structurele onderdelen voor klanten.
Gantry-type boor- en freesbewerkingscentrum
Maximale lengte: 48000 mm
Maximale breedte: 12500 mm
Maximale hoogte: 8000 mm
Maximale diameter: 10500 mm

Apparatuur voor het boren van diepe- gaten
Maximale boordiepte: 1.100 mm
Maximale boringdiameter: φ80 mm
Maximale diameter: φ4.500 mm

MMulti-gatenboorapparatuur
Maximale lengte: 13.000 mm
Maximale breedte: 10.000 mm
Maximale boringdiameter: φ105 mm
Maximale boordiepte: 250 mm

Vloerboor- en freesmachine
Maximale lengte: 24.000 mm
Maximale hoogte: 8.000 mm
Afmetingen draaitafel: 9x5m

Verticale draaibank
Maximale hoogte: 6.000 mm
Maximale diameter: φ22,00 mm

Geautomatiseerde randfreesmachine
De geautomatiseerde kantenfreesmachine is een toonaangevend product op het gebied van zware- freesapparatuur. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het voorbereiden van lasgroeven (afschuinen) op groot-platen van roestvrij staal, koolstofstaal en speciale staalsoorten. Hij kan platen verwerken met een maximale dikte tot 90 mm, een lengte van 16 meter en een breedte van 4 meter.
Hij is uitgerust met dubbele freesunits en een volautomatisch wisselsysteem voor de freeskop, waardoor automatisch afschuinen aan 4 kanten mogelijk is. Het opvallende kenmerk is de profileertechnologie die wordt gebruikt bij het frezen van golvende platen en onregelmatig gevormde producten, die een absolute consistentie van de groef na het frezen garandeert.
Met behulp van speciaal ontworpen freeskoppen kan het zeer moeilijke en complexe groefprofielen in één enkele doorgang uitvoeren.
Materialen:Gewoon koolstofstaal, drukvatstaal, slijtvast-staal, hoog-staal, roestvrij staal, legeringen op basis van nikkel-, enz.
Breedte:1200 - 4200 mm
Lengte:5800 - 16000 mm
Dikte:5 - 90 mm
Gewicht:Tot 35 ton
Deze kantenfreesmachine is 's werelds beste geautomatiseerde afschuinfreesapparatuur. Met zijn uitstekende structurele ontwerp en geavanceerde data-algoritmen bereikt het volledige automatisering van plaatdetectie tot het daadwerkelijke freesproces, waardoor de verwerkingsefficiëntie aanzienlijk wordt verbeterd en tegelijkertijd een hoge precisie wordt gegarandeerd.
- Verwerkingsnauwkeurigheid
Lengtenauwkeurigheid:±1 mm wanneer L < 10 m; ±2 mm wanneer L > 10 m;
Breedtenauwkeurigheid:±1mm;
Diagonale nauwkeurigheid:±2 mm;
Nauwkeurigheid wortelvlak (stompe rand):±1 mm voor Y-groeven; +0.5mm voor X-groeven.
- Verwerkingsefficiëntie
De verwerkingsefficiëntie is meer dan 10 keer zo hoog als die van conventionele randfrees- of randschaafapparatuur.
WARMTEBEHANDELING
Warmtebehandelingsoven
Maximale ovengrootte: 36x12x13,5m
Max. nominale temperatuur: 1100 graden
Maximale laadcapaciteit: 800 ton

Warmtebehandeling van drukvaten
Warmtebehandeling van mijnbouwapparatuur
Warmtebehandeling van buisplaat
Warmtebehandeling van de kop van het drukvat

Geval :Levering van stalen platen voor een project van een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³
GNEE STEEL neemt momenteel deel aan deaanbestedingsfase van een project voor een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³, die hoogwaardige stalen platen-levert voor kritische tankcomponenten. Vanwege de corrosieve aard van ammoniak en het risico ervanAmmoniak spanningscorrosiescheuren (SCC), vereist het project strikte metallurgische controle van materialen volgensEN 10028-3-normen.
Een van de belangrijkste technische vereisten van dit project is destrikte beperking van de werkelijke vloeigrens (Re)voor alle materialen van NL2-kwaliteit. Om SCC-risico's in ammoniakopslagomgevingen te voorkomen, zijn dede werkelijke vloeigrens mag niet hoger zijn dan 390 MPa, ongeacht de nominale waarden gespecificeerd in het standaard- of plaatdiktebereik. Deze eis stelt hogere eisen aan de controle van het staalproductieproces, de stabiliteit van de warmtebehandeling en het testen van materialen.

Ruwe platen van hoog{0}}staal, klaar voor de productie van 100.000 m³ ammoniakopslagtanks met volledige omsluiting
Projectmaterialen en technische vereisten
Het project maakt voornamelijk gebruik vanP355NL2 en P275NL2 genormaliseerde stalen drukvatplaten, die op grote schaal worden toegepast in opslagtanks bij lage- temperaturen vanwege hun uitstekende taaiheid en lasbaarheid.
De belangrijkste technische specificaties zijn onder meer:
Materiaalkwaliteiten:P355NL2 en P275NL2 (genormaliseerd)
Opbrengststerkte:Standaard minimum / maximum beperkt tot390 MPa
Hardheid:Minder dan of gelijk aan 225 HBW in basismateriaal
Impacttesten:Charpy-V-notch-test bij-50 graden, minimaal 27J
Certificering:EN 102043.1 certificaat, met optioneel3.2 certificering
Deze strenge eisen zorgen ervoor dat de stalen platen stabiele mechanische eigenschappen behouden en een hoge weerstand bieden tegen door ammoniak-geïnduceerde spanningscorrosie tijdens langdurig gebruik-.

Precisiewalsen en vormen van staalplaten tot gebogen profielen voor de ammoniakopslagtank van 100.000 m³.
Projectplaathoeveelheden en dikteverdeling
De totale staalvraag voor dit ammoniakopslagtankproject bedraagt enkele duizenden tonnen, voornamelijk verdeeld over verschillende tanksecties:
P355NL2 – Binnen- en buitentankschaalplaten
Lagere schaalcursussen:50 mm dikte – ongeveer. 2.000 ton
Middelgrote cursussen:25 mm dikte – ongeveer. 1.400 ton
Bovenschaalcursussen:10 mm dikte – ongeveer. 500 ton
P275NL2 – Tankbodemplaten
Dikte:10–15 mm – ongeveer. 750 ton
P275NL2 – Hangende dakconstructie
Dikte:5–8 mm – ongeveer. 180 ton
S275JR – Buitendak (omgevingsstructuur)
Dikte:10 mm – ongeveer. 450 ton
Om de efficiëntie van de tankfabricage te verbeteren en omtreklassen te verminderen, vereist het project ookbrede stalen platenom lasverbindingen te minimaliseren, wat het potentiële risico op SCC onder ammoniakomstandigheden helpt verminderen.

Gevormde stalen segmenten die ter bescherming zijn omwikkeld en in rekken zijn geplaatst, klaar voor montage van een ammoniakopslagtank van 100.000 m³.
GNEE STEEL biedt hoog-precieze oplossingen voor het walsen van stalen platen en het vervaardigen van cilinders voor tankfabrikanten over de hele wereld. Stuur ons uw plaatspecificaties of fabricagetekeningen voor een snelle offerte.
| TYPE | CIJFER | SPECIFICATIES |
| Koolstofstaal / laaggelegeerde spoel | Q235A/B/C/D/Q355B(Q345B)/C/D/E/SS400/SAPH400-C/ASTMA283Grade C |
0,7~2,0*1250/1500mm*C 2,3~19,5*1250/1500/1800/2000mm*C |
| Middelzware plaat | Q235B/Q355B(Q345B)/C/D/E | 6,0-200x150mm-4000mmxL |
| Vaartuigplaat |
Q245R/Q345R/HP295/SA516MGR485/SA516GR70/P355NL2/P275NL2/ S275JR//SPV490/ASTM A537 Klasse 1/Klasse 2 |
2,5-120x1500mm-3000mmxL |
| Staal met hoge sterkte |
510L/610L/700L/750L/BS600MCK4/BS700MCK2/BS700MCK4/ BS960E/BWELDY700QL2/L4/BWELDY960QL4/HG60D/70D/785D/ Q460D/Q550D/690D/690E/TQ600MCD/TQ700MCD/S700MCD/ WYS600/700/STRENX700MCE/Q490E/Q490D |
1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Patroonstaal | HQ235A|B | 1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Slijtvast-weerstand Staal |
NM360/400/450/500/NM300TP/400TP/450TP/ ABREX400/450/500/B-HARD450XKY/ CREUSABRO4800/8000/EH C400LE/450LE/500LE/ |
3,0-50x1250mm-3300mmxL |
| Koudgewalste spoel | DC01/RECC/REDT/SPCC/ST12 | 0,5-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Gegalvaniseerde plaat | DC51D+AZ/DC51D+Z/DX51D+Z/SGH340+Z275/Z275/Z120/S350GD+ZM275 | 0,45-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Ingelegde spoel | DD11/SPHC | 2,0-6,0x1500xC |
Materiaal- en oppervlaktespecificaties van roestvrij staal
| TYPE | CIJFER | DIKTE | OPPERVLAK |
| Austenitisch | 304/304H/304L/304J1 | 0,25-150 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 321 | 0,4-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 316/316L/317L/316Ti | 0,3-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 201(J1/J2/J5) | 0,35-12 mm | 2B/NR.1/1D |
| Ferriet | 430 | 0,4-3,0 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL |
| Ultrapuur ferriet | 443 | 0,4-2,0 mm | 2B |
| Ultrapuur ferriet | 436L/439/444/441 | 0,5-3,0 mm | 2B/2D |
Speciale legering op staal/nikkelbasis
| TYPE | CIJFER | RANG (ASTM) | GRADE (NL) | DIKTE |
| Hitte-bestendig staal | 309S | S30908 | 1.4833 | 0,5-40 mm |
| Hitte-bestendig staal | 310S | S31008 | 1.4845 | 0,5-40 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2101 | S32101 | 1.4162 | 1,5-50 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2304 | S32304 | 1.4362 | 3,0-50 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2205 | S32205/S31803 | 1.4462 | 0,5-60 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2507 | S32750 | 1.4410 | 1,0-60 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 904L | N08904 | 1.4539 | 0,6-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 254SMO | S31254 | 1.4547 | 0,5-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 1.4529 | N08926 | 1.4529 | 0,5-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | AL-6XN | N08367 | 1.4478 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 31 | N08031 | 1.4562 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800 | N08800 | 1.4876 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800H | N08810 | 1.4958 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800HT | N08811 | 1.4959 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 28 | N08028 | 1.4563 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 20 | N08020 | 2.4660 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 825 | N08825 | 2.4858 | 0,8-40 mm |
| Nikkelbasislegering | C276 | N10276 | 2.4819 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbasislegering | C22 | N06022 | 2.4602 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 625 | N06625 | 2.4856 | 0,8-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 400 | N04400 | 2.4360 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 600 | N06600 | 2.4816 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Zuiver Ni201 | N02201 | 2.4061 | 0,5-20 mm |
| Titanium | TA1 | Gr.1 | Klasse 1 | 0,5-50 mm |
| Titanium | TA2 | Gr.2 | Klasse 2 | 0,5-50 mm |
Warmgewalste ketelstaalplaten Producten afbeelding



GNEE groepsteamfoto

Klantbezoek van de GNEE-groep






GNEE Group staaltentoonstelling






We hebben voldoende SA387-drukvatplaten van gelegeerd staal op voorraad, en we kunnen deze ook aanpassen aan uw behoeften.
Populaire tags: SA387 drukvatplaten van gelegeerd staal, China SA387 drukvatplaten van gelegeerd staal fabrikanten, leveranciers, fabriek











