EN 10137 Stalen plaat met hoge sterkte
Als een vooraanstaande mondialeEN 10137 Stalen plaat met hoge sterktefabrikant en leverancier,GNEE STAALis gespecialiseerd in het leveren van hoogwaardige constructiematerialen- die voldoen aan de strenge eisen van moderne techniek. Met ruim 18 jaar expertise in de staalindustrie is onze fabriek uitgerust om te leverenGehard en gehard staalplaatdat de perfecte balans biedt tussen gewichtsvermindering en extreme duurzaamheid. Of u nu enorme kranen, offshore-platforms of mijnbouwmachines bouwt, GNEE STEEL is uw vertrouwde partner voor materiaaloplossingen met een hoog rendement.
Wat is EN 10137 staalplaat met hoge sterkte?
DeEN 10137 Stalen plaat met hoge sterktenorm (in het bijzonder EN 10137-2) regelt de technische leveringsvoorwaarden voor constructiestaal met hoge rekgrens in afgeschrikte en getemperde toestand. Deze platen zijn ontworpen om uitzonderlijke mechanische eigenschappen te bieden die standaard koolstofstaal niet kan evenaren. Door te gebruikenStaal met hoge treksterktekunnen ingenieurs lichtere constructies ontwerpen zonder concessies te doen aan de veiligheid of structurele integriteit.
Bij GNEE STEEL omvat ons productieproces het verwarmen van het staal tot een specifieke temperatuur en het vervolgens snel afkoelen (quenchen), gevolgd door opnieuw verwarmen (temperen) om de gewenste taaiheid te bereiken. Dit maakt onzeEN 10137 stalen platenideaal voor omgevingen waar hoge stress en lage temperaturen een constante factor zijn.
EN10137 standaard plaatmetaalkwaliteiten met hoge sterkte
| 1.8904 S550Q | 1.8906 S460QL |
| 1.8908 S460Q | 1.8909 S500QL |
| 1.8914 S620Q | 1.8916 S460QL1 |
| 1.8924 S500Q | 1.8925S890QL1 |
| 1.8926 S550QL | 1.8927 S620QL |
| 1.8928 S690QL | 1.8931 S690Q |
| 1.8933 S960QL | 1.8940 S890Q |
| 1.8941 S960Q | 1.8983 S890QL |
| 1.8984 S500QL1 | 1.8986 S550QL1 |
| 1.8987S620QL1 | 1.8988 S690QL1 |
Populaire kwaliteiten: EN 10137-2 S460QL en S690QL
Binnen deEN 10137 Stalen plaat met hoge sterktefamilie onderscheiden verschillende kwaliteiten zich door hun veelzijdigheid en prestaties. GNEE STEEL houdt een enorme voorraad van deze kwaliteiten bij om een snelle doorlooptijd voor onze wereldwijde klantenkring te garanderen.
- S460QL:Deze kwaliteit biedt een minimale vloeigrens van 460 MPa. Het wordt veel gebruikt in bruggenbouw en zware voertuigframes waar een stap hoger dan standaard S355-staal vereist is.
- S690QL:Misschien wel de meest "beroemde" kwaliteit in deze categorie, S690QL, biedt een minimale vloeigrens van 690 MPa. Het is de beste keuze voor mobiele kranen, hijsapparatuur en hoogbouwfunderingen-.
- S890QL en S960QL:Voor de meest extreme technische uitdagingen zorgen deze ultra{0}}hoge- kwaliteiten voor aanzienlijke gewichtsbesparingen in gespecialiseerde machines en ondersteuningsapparatuur voor de lucht- en ruimtevaart.
Door GNEE als uwleverancier van stalen platen met hoge sterkte, krijgt u toegang tot materialen die zijn getest op slagvastheid bij lage-temperaturen (vaak tot -40 graden of -60 graden), waardoor betrouwbaarheid in arctische omstandigheden of op grote hoogte wordt gegarandeerd.
EN 10137-2 standaard Mechanische eigenschap
Vloeigrens (σs) Wanneer de spanning in EN 10137-2 of een proefstuk de elastische trekgrens overschrijdt, zal EN 10137-2 of het proefstuk aanzienlijke plastische vervorming blijven ondergaan, zelfs als de spanning niet toeneemt. Dit fenomeen wordt meegeven genoemd, en de waarde van de minimale spanning waarbij meegeven optreedt, wordt het vloeipunt genoemd.
Treksterkte (σb): EN 10137-2 De maximale spanning vanaf het begin van het uitrekken tot het moment van scheuren. Het geeft EN 10137-2 het vermogen aan om breuk te weerstaan.
Rek (δs): Het percentage plastische rek ten opzichte van de oorspronkelijke lengte van het monster wordt rek genoemd.
Vloeisterkteverhouding (σs/σb): EN 10137-2 De verhouding tussen het vloeigrens (vloeigrens) en de treksterkte wordt de vloeigrensverhouding genoemd. Hoe groter de vloeigrensverhouding, hoe groter de betrouwbaarheid van het structurele onderdeel.
Hardheid: Hardheid is het vermogen van EN 10137-2 om te voorkomen dat harde voorwerpen in het oppervlak worden gedrukt. Hoe hoger de hardheid, hoe beter de slijtvastheid.
Technische parameters van EN 10137 staalplaten
| Cijfer | Opbrengststerkte (min MPa) | Treksterkte (MPa) | Verlenging (min %) | Impactenergie (Charpy-V) |
| S460QL | 460 | 550 - 720 | 17 | 30J bij -40 graden |
| S500QL | 500 | 590 - 770 | 16 | 30J bij -40 graden |
| S550QL | 550 | 640 - 820 | 16 | 30J bij -40 graden |
| S620QL | 620 | 700 - 890 | 14 | 30J bij -40 graden |
| S690QL | 690 | 770 - 940 | 14 | 30J bij -40 graden |
| S890QL | 890 | 940 - 1100 | 11 | 30J bij -40 graden |
| S960QL | 960 | 980 - 1150 | 10 | 30J bij -40 graden |
EN 10137-2 standaard fysieke eigenschappen van constructiestaalplaten met hoge sterkte
| Temperatuur ( rang ) |
Elasticiteitsmodulus (GPa) |
Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt 10-6/(graad) tussen 20(graad) en | Thermische geleidbaarheid (W/m · graad) |
Specifieke thermische capaciteit (J/kg · graad) |
Specifieke elektrische weerstand (Ωmm²/m) |
Dikte (kg/dm³) |
Poisson-coëfficiënt, ν |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | - | - | 0.41 | - | |||
| 887 | 512 | - | 42.3 | 213 | - | ||
| 598 | - | 11 | 23.2 | 433 | 121 |
Technische voordelen van gehard en getemperd staal
De belangrijkste reden om te specificerenEN 10137 Stalen plaat met hoge sterkteis de superieure kracht-tot-gewichtsverhouding. Door deze platen te gebruiken, kunnen fabrikanten de dikte van structurele componenten verminderen, wat op zijn beurt het totale gewicht van de machine vermindert. Dit leidt tot een lager brandstofverbruik in mobiele apparatuur en lagere verzendkosten voor modulaire constructies.
Verder onzeGehard en gehard staalplaatvertoont uitstekende lasbaarheid en koudvervormingseigenschappen. Ondanks de hoge hardheid zorgt de fijne korrelstructuur van het GNEE-staal ervoor dat het zonder barsten in complexe vormen kan worden vervaardigd, op voorwaarde dat de juiste lasprocedures worden gevolgd.
Uitgebreide kwaliteitscontrole en testen
De reputatie van GNEE STEEL als een top-niveauEN 10137 Stalen plaat met hoge sterktefabrikant is gebouwd op een fundament van strenge kwaliteitsborging. Elke plaat die onze fabriek verlaat, ondergaat een reeks verplichte en optionele tests om naleving van de internationale normen te garanderen.
Ons interne laboratorium voert:
- Trekproeven:Om de vloei- en treksterkte te verifiëren.
- Charpy V-Notch-impacttest:Om ervoor te zorgen dat het staal taai blijft bij temperaturen onder -nul.
- Ultrasoon testen (UT):Om eventuele interne gebreken of lamineringen te detecteren (meestal volgens EN 10160 S1-, S2- of S3-normen).
- Chemische analyse:Om de precieze legeringselementen te bevestigen die bijdragen aan de hoge- sterkte-eigenschappen van het staal.
Toepassingen van EN 10137 hogesterktestaal
GNEE'sStaal met hoge treksterktewordt aangetroffen in de meest veeleisende omgevingen ter wereld. Vanwege de veerkracht en het hoge draagvermogen- is dit het voorkeursmateriaal voor:
- Heffen en grondverzet:Gieken voor telescoopkranen, bakken voor graafmachines en kiepwagens.
- Energiesector:Windturbinetorens, offshore platformpoten en olie-/gaspijpleidingen.
- Vervoer:Zware-aanhangwagens en spoorwagons die een hoog laadvermogen vereisen.
- Infrastructuur:Bruggen met grote overspanningen en hoge-gebouwen met stalen-skeletbouw.
Waarom GNEE STEEL de voorkeursfabrikant is
Met tientallen jaren ervaring,GNEE STAALheeft de supply chain voor geoptimaliseerdEN 10137 Stalen plaat met hoge sterkte. Wij verkopen niet alleen staal; wij bieden technische ondersteuning, snijdiensten op maat (vlam, plasma, laser) en wereldwijd logistiek management. Onze magazijnen beschikken over duizenden tonnen voorraad, waardoor we urgente bestellingen kunnen uitvoeren die andere leveranciers misschien zouden afwijzen.
Onze toewijding aan de EEAT-principes (Experience, Expertise, Authoritativeness en Trustworthiness) betekent dat u niet alleen een product ontvangt, maar ook een prestatiegarantie. Wanneer u inkoopt bij GNEE, koopt u in bij een -directe leverancier met een bewezen staat van dienst in grote internationale infrastructuurprojecten.
Veelgestelde vragen
Wat is staal van S690-kwaliteit?
S690QL is eenconstructiestaal met hoog rendement, geproduceerd in overeenstemming met EN 10025:6:2004. Het materiaal heeft een warmtebehandeling ondergaan via het quench- en temperproces en heeft goede buig- en laseigenschappen.
Wat is gelijkwaardig aan S690-staal?
Gangbare equivalenten voor de Europese staalsoort S690 zijnQ690D (Chinees), ASTM A514 (Amerikaans), S700MC (EN 10149-2) en E690 (ISO). Andere equivalenten zijn onder meer Bisalloy 80, SS 2625 / WELDOX 700 (Zweeds), A709-100 (ASTM) en specifieke Franse kwaliteiten zoals E690T.
Wat is het verschil tussen de S690Q en de S690ql?
S690Q: Minimale slagvastheid getest bij -20 graden (30J gemiddeld).
→ Typisch gebruik: Kranen in gematigde klimaten, steengroeveapparatuur.
S690QL: Gecertificeerd voor -40 graden en lager (slagvastheid groter dan of gelijk aan 40J).
→ Kritiek gebruik: pijpleidingen in het Noordpoolgebied, offshore-platforms, mijnbouwvoertuigen in Siberië.
Wat is het effectieve gebruik van S690-staal met hoge sterkte in de bouw?
De S690-staalsoorten met hoge sterkte hebben een uitstekende sterkte-tot-eigen-gewichtsverhouding en zijn zeer efficiënt voor gebruik in zwaarbelaste constructies. Typische toepassingen zijn onder meerpalen en kolommen in gebouwen en ondersteunende delen in bruggen.
Wat is het equivalent van S960ql-staal?
Wat zijn S960ql-equivalente Astm? S960ql is een structurele kwaliteit met hoge- sterkte. Het ASTM S960ql-equivalent is hetASTM Q345met uitstekende eigenschappen bij lage temperatuur en koude stempeling.
Ontvang een offerte voor uw behoeften op het gebied van staal met hoge sterkte
In de wereld van de zware constructie en techniek bepaalt de kwaliteit van uw materiaal het succes van uw project. DeEN 10137 Stalen plaat met hoge sterktebiedt de hoge rekgrens en geharde duurzaamheid die nodig zijn voor de zwaarste klussen van vandaag.
Of je nu een enkele plaat nodig hebtS690QLof een grootschalig aanbod-vanStaal met hoge treksterktevoor een multi-nationaal project staat GNEE STEEL klaar om te leveren.
Klaar om uw project naar een hoger niveau te tillen met het sterkste staal op de markt?
Neem vandaag nog contact op met GNEE STEEL! Ons team van experts staat klaar om u een uitgebreide offerte en technisch advies te geven.
EN 10137-2 gelegeerde staalplaat met hoge treksterkte Producten afbeelding

GNEE groepsteamfoto

Klantbezoek van de GNEE-groep

GNEE Group neemt deel aan buitenlandse staaltentoonstellingen

Wij garanderen de kwaliteit en kwantiteit van EN 10137 hogesterktestaalplaten. Wilt u meer informatie, neem dan contact met ons op!
Vertrouwend op veel eersteklas apparatuur, zoals een CNC-schaarmachine, een kantbankmachine, een richtmachine, een rolbuigmachine, een platte staafmachine, een ontbraammachine enz., kon GNEE STEEL verschillende half-producten en uitgebreide vormdiensten aan klanten leveren.
GNEE STAALVERWERKING










1.CTL & SL-SERVICE (141 SETS)
Momenteel heeft GNEE STEEL veel geavanceerde CTL/SL-apparatuur geïmporteerd uit Italië en Korea en kan op maat gemaakte CTL/SL-diensten leveren, van koudgewalst roestvrij staal en koolstofstaal tot warmgewalst roestvrij staal en koolstofstaal, evenals strips en ultra-brede platen.
CTL-FACILITEITEN
Maximale lengte: 16500 mm
Maximale breedte: 2200 mm
Maximale dikte: 25,4 mm
Maximale opbrengststerkte: 1500 MPa
SL-FACILITEITEN
Maximale breedte: 2200 mm
Maximale dikte: 18 mm
Maximale spleethoeveelheid: 31
Maximale opbrengststerkte: 1200 MPa


2.SNIJSERVICE
GNEE STEEL importeerde veel geavanceerde snijmachines uit Duitsland, Zweden, Amerika en Japan, waaronder plasmasnijmachines, waterstraalsnijmachines, lasersnijmachines, vlamsnijmachines en zaagmachines. Om aan de uiteenlopende behoeften van klanten te voldoen, past GNEE STEEL ook nestwerkende multi-snijmethoden en intensieve productie toe om de productiecapaciteit te verbeteren en kosten voor de klanten te besparen.
Lasersnijmachine
Maximale snijlengte: 40.000 mm
Maximale breedte: 4.600 mm
Maximale dikte: 100 mm
Vlam snijmachine
Maximale snijlengte: 40.000 mm
Maximale breedte: 8.000 mm
Maximale dikte: 500 mm

Plasmasnijmachine
Maximale snijlengte: 30.000 mm
Maximale breedte: 5.000 mm
Maximale dikte: 100 mm
Water-jetsnijden
Maximale snijlengte: 12.000 mm
Maximale breedte: 4.010 mm
Maximale dikte: 250 mm

3. VORMENDE DIENST
Stalen plaat rollen buigen
Maximale roldikte: tot 200 mm
Maximale breedte: 4200 mm


Automatische buigmachine-Druk op de rem
Maximaal buigvermogen:3000Ton
Maximale buiglengte:15.000 mm
Expert in het buigen van hoog-sterkte en slijtvast-staal



Ponsmachine
Maximale breedte: 3.070 mm
Maximale dikte: 8 mm
Maximale druk: 250t

BEVELINGSERVICE
Het GNEE STEEL afschuiningsplatform beschikt over een randfreesmachine, een kantenschaafmachine, een vlam-/plasmagroefsnijmachine, een vlamgroefsnijrobot, een desktop-afschuinmachine, een portaalschaaf en andere geavanceerde apparatuur om klanten te voorzien van prefabricagediensten voor onderdelen, dagelijkse verwerking van V--type, Y--type, X--type en U--type groeven, en daaropvolgende processen zoals lassen en assembleren van producten te garanderen.
Frezen:
Maximale snijlengte: 18.000 mm
Maximale breedte: 4500 mm
Maximale dikte: 120 mm


Afschuining:
Maximale lengte: 16.000 mm
Maximale dikte: 80 mm

BEWERKINGSSERVICE
GNEE STEEL is eigenaar van een CNC-portal--type boor- en freesmachine, CNC-vloer--type boor- en freesmachine, verticale precisie 5--assige freesmachine, portaal-type schaafmachine, verticale draaibank, cilindische slijpmachine, hydraulische schaafmachine en CNC-draaibank en kan zorgen voor een fijne bewerking van grote reserveonderdelen en structurele onderdelen voor klanten.
Gantry-type boor- en freesbewerkingscentrum
Maximale lengte: 48000 mm
Maximale breedte: 12500 mm
Maximale hoogte: 8000 mm
Maximale diameter: 10500 mm

Apparatuur voor het boren van diepe- gaten
Maximale boordiepte: 1.100 mm
Maximale boringdiameter: φ80 mm
Maximale diameter: φ4.500 mm

MMulti-gatenboorapparatuur
Maximale lengte: 13.000 mm
Maximale breedte: 10.000 mm
Maximale boringdiameter: φ105 mm
Maximale boordiepte: 250 mm

Vloerboor- en freesmachine
Maximale lengte: 24.000 mm
Maximale hoogte: 8.000 mm
Afmetingen draaitafel: 9x5m

Verticale draaibank
Maximale hoogte: 6.000 mm
Maximale diameter: φ22,00 mm

Geautomatiseerde randfreesmachine
De geautomatiseerde kantenfreesmachine is een toonaangevend product op het gebied van zware- freesapparatuur. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het voorbereiden van lasgroeven (afschuinen) op groot-platen van roestvrij staal, koolstofstaal en speciale staalsoorten. Hij kan platen verwerken met een maximale dikte tot 90 mm, een lengte van 16 meter en een breedte van 4 meter.
Hij is uitgerust met dubbele freesunits en een volautomatisch wisselsysteem voor de freeskop, waardoor automatisch afschuinen aan 4 kanten mogelijk is. Het opvallende kenmerk is de profileertechnologie die wordt gebruikt bij het frezen van golvende platen en onregelmatig gevormde producten, die een absolute consistentie van de groef na het frezen garandeert.
Met behulp van speciaal ontworpen freeskoppen kan het zeer moeilijke en complexe groefprofielen in één enkele doorgang uitvoeren.
Materialen:Gewoon koolstofstaal, drukvatstaal, slijtvast-staal, hoog-staal, roestvrij staal, legeringen op basis van nikkel-, enz.
Breedte:1200 - 4200 mm
Lengte:5800 - 16000 mm
Dikte:5 - 90 mm
Gewicht:Tot 35 ton
Deze kantenfreesmachine is 's werelds beste geautomatiseerde afschuinfreesapparatuur. Met zijn uitstekende structurele ontwerp en geavanceerde data-algoritmen bereikt het volledige automatisering van plaatdetectie tot het daadwerkelijke freesproces, waardoor de verwerkingsefficiëntie aanzienlijk wordt verbeterd en tegelijkertijd een hoge precisie wordt gegarandeerd.
- Verwerkingsnauwkeurigheid
Lengtenauwkeurigheid:±1 mm wanneer L < 10 m; ±2 mm wanneer L > 10 m;
Breedtenauwkeurigheid:±1mm;
Diagonale nauwkeurigheid:±2 mm;
Nauwkeurigheid wortelvlak (stompe rand):±1 mm voor Y-groeven; +0.5mm voor X-groeven.
- Verwerkingsefficiëntie
De verwerkingsefficiëntie is meer dan 10 keer zo hoog als die van conventionele randfrees- of randschaafapparatuur.
WARMTEBEHANDELING
Warmtebehandelingsoven
Maximale ovengrootte: 36x12x13,5m
Max. nominale temperatuur: 1100 graden
Maximale laadcapaciteit: 800 ton

Warmtebehandeling van drukvaten
Warmtebehandeling van mijnbouwapparatuur
Warmtebehandeling van buisplaat
Warmtebehandeling van de kop van het drukvat

Geval:Levering van stalen platen voor een project van een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³
GNEE STEEL neemt momenteel deel aan deaanbestedingsfase van een project voor een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³, die hoogwaardige stalen platen-levert voor kritische tankcomponenten. Vanwege de corrosieve aard van ammoniak en het risico ervanAmmoniak spanningscorrosiescheuren (SCC), vereist het project strikte metallurgische controle van materialen volgensEN 10028-3-normen.
Een van de belangrijkste technische vereisten van dit project is destrikte beperking van de werkelijke vloeigrens (Re)voor alle materialen van NL2-kwaliteit. Om SCC-risico's in ammoniakopslagomgevingen te voorkomen, zijn dede werkelijke vloeigrens mag niet hoger zijn dan 390 MPa, ongeacht de nominale waarden gespecificeerd in het standaard- of plaatdiktebereik. Deze eis stelt hogere eisen aan de controle van het staalproductieproces, de stabiliteit van de warmtebehandeling en het testen van materialen.

Ruwe platen van hoog{0}}staal, klaar voor de productie van 100.000 m³ ammoniakopslagtanks met volledige omsluiting
Projectmaterialen en technische vereisten
Het project maakt voornamelijk gebruik vanP355NL2 en P275NL2 genormaliseerde stalen drukvatplaten, die op grote schaal worden toegepast in opslagtanks bij lage- temperaturen vanwege hun uitstekende taaiheid en lasbaarheid.
De belangrijkste technische specificaties zijn onder meer:
- Materiaalkwaliteiten:P355NL2 en P275NL2 (genormaliseerd)
- Opbrengststerkte:Standaard minimum / maximum beperkt tot390 MPa
- Hardheid:Minder dan of gelijk aan 225 HBW in basismateriaal
- Impacttesten:Charpy-V-notch-test bij-50 graden, minimaal 27J
- Certificering:EN 102043.1 certificaat, met optioneel3.2 certificering
Deze strenge eisen zorgen ervoor dat de stalen platen stabiele mechanische eigenschappen behouden en een hoge weerstand bieden tegen door ammoniak-geïnduceerde spanningscorrosie tijdens langdurig gebruik-.

Precisiewalsen en vormen van staalplaten tot gebogen profielen voor de ammoniakopslagtank van 100.000 m³.
Projectplaathoeveelheden en dikteverdeling
De totale staalvraag voor dit ammoniakopslagtankproject bedraagt enkele duizenden tonnen, voornamelijk verdeeld over verschillende tanksecties:
P355NL2 – Binnen- en buitentankschaalplaten
- Lagere schaalcursussen:50 mm dikte – ongeveer. 2.000 ton
- Middelgrote cursussen:25 mm dikte – ongeveer. 1.400 ton
- Bovenschaalcursussen:10 mm dikte – ongeveer. 500 ton
P275NL2 – Tankbodemplaten
- Dikte:10–15 mm – ongeveer. 750 ton
P275NL2 – Hangende dakconstructie
- Dikte:5–8 mm – ongeveer. 180 ton
S275JR – Buitendak (omgevingsstructuur)
- Dikte:10 mm – ongeveer. 450 ton
Om de efficiëntie van de tankfabricage te verbeteren en omtreklassen te verminderen, vereist het project ookbrede stalen platenom lasverbindingen te minimaliseren, wat het potentiële risico op SCC onder ammoniakomstandigheden helpt verminderen.

Gevormde stalen segmenten die ter bescherming zijn omwikkeld en in rekken zijn geplaatst, klaar voor montage van een ammoniakopslagtank van 100.000 m³.
GNEE STEEL biedt hoog-precieze oplossingen voor het walsen van stalen platen en het vervaardigen van cilinders voor tankfabrikanten over de hele wereld.Stuur ons uw plaatspecificaties of fabricagetekeningen voor een snelle offerte.
| TYPE | CIJFER | SPECIFICATIES |
| Koolstofstaal / laaggelegeerde spoel | Q235A/B/C/D/Q355B(Q345B)/C/D/E/SS400/SAPH400-C/ASTMA283Grade C |
0,7~2,0*1250/1500mm*C 2,3~19,5*1250/1500/1800/2000mm*C |
| Middelzware plaat | Q235B/Q355B(Q345B)/C/D/E | 6,0-200x150mm-4000mmxL |
| Vaartuigplaat |
Q245R/Q345R/HP295/SA516MGR485/SA516GR70/P355NL2/P275NL2/ S275JR//SPV490/ASTM A537 Klasse 1/Klasse 2 |
2,5-120x1500mm-3000mmxL |
| Staal met hoge sterkte |
510L/610L/700L/750L/BS600MCK4/BS700MCK2/BS700MCK4/ BS960E/BWELDY700QL2/L4/BWELDY960QL4/HG60D/70D/785D/ Q460D/Q550D/690D/690E/TQ600MCD/TQ700MCD/S700MCD/ WYS600/700/STRENX700MCE/Q490E/Q490D |
1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Patroonstaal | HQ235A|B | 1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Slijtvast-weerstand Staal |
NM360/400/450/500/NM300TP/400TP/450TP/ ABREX400/450/500/B-HARD450XKY/ CREUSABRO4800/8000/EH C400LE/450LE/500LE/ |
3,0-50x1250mm-3300mmxL |
| Koudgewalste spoel | DC01/RECC/REDT/SPCC/ST12 | 0,5-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Gegalvaniseerde plaat | DC51D+AZ/DC51D+Z/DX51D+Z/SGH340+Z275/Z275/Z120/S350GD+ZM275 | 0,45-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Ingelegde spoel | DD11/SPHC | 2,0-6,0x1500xC |
Materiaal- en oppervlaktespecificaties van roestvrij staal
| TYPE | CIJFER | DIKTE | OPPERVLAK |
| Austenitisch | 304/304H/304L/304J1 | 0,25-150 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 321 | 0,4-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 316/316L/317L/316Ti | 0,3-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 201(J1/J2/J5) | 0,35-12 mm | 2B/NR.1/1D |
| Ferriet | 430 | 0,4-3,0 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL |
| Ultrapuur ferriet | 443 | 0,4-2,0 mm | 2B |
| Ultrapuur ferriet | 436L/439/444/441 | 0,5-3,0 mm | 2B/2D |
Speciale legering op staal/nikkelbasis
| TYPE | CIJFER | RANG (ASTM) | GRADE (NL) | DIKTE |
| Hitte-bestendig staal | 309S | S30908 | 1.4833 | 0,5-40 mm |
| Hitte-bestendig staal | 310S | S31008 | 1.4845 | 0,5-40 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2101 | S32101 | 1.4162 | 1,5-50 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2304 | S32304 | 1.4362 | 3,0-50 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2205 | S32205/S31803 | 1.4462 | 0,5-60 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2507 | S32750 | 1.4410 | 1,0-60 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 904L | N08904 | 1.4539 | 0,6-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 254SMO | S31254 | 1.4547 | 0,5-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 1.4529 | N08926 | 1.4529 | 0,5-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | AL-6XN | N08367 | 1.4478 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 31 | N08031 | 1.4562 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800 | N08800 | 1.4876 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800H | N08810 | 1.4958 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800HT | N08811 | 1.4959 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 28 | N08028 | 1.4563 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 20 | N08020 | 2.4660 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 825 | N08825 | 2.4858 | 0,8-40 mm |
| Nikkelbasislegering | C276 | N10276 | 2.4819 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbasislegering | C22 | N06022 | 2.4602 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 625 | N06625 | 2.4856 | 0,8-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 400 | N04400 | 2.4360 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 600 | N06600 | 2.4816 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Zuiver Ni201 | N02201 | 2.4061 | 0,5-20 mm |
| Titanium | TA1 | Gr.1 | Klasse 1 | 0,5-50 mm |
| Titanium | TA2 | Gr.2 | Klasse 2 | 0,5-50 mm |
Populaire tags: nl 10137 staalplaat met hoge sterkte, China en 10137 staalplaat met hoge sterkte fabrikanten, leveranciers, fabriek










