ASTM A588 is de eerste keuze voor projecten die zowel een hoge vloeigrens als uitzonderlijke weerstand tegen atmosferische corrosie vereisen. Vaak aangeduid als weervast staal, deA588 HSLA-stalen plaatis een specifiek typelaaggelegeerde stalen plaat met hoge sterktevoornamelijk ontworpen voor gebruik in gelaste bruggen en gebouwen waar gewichtsbesparing of extra duurzaamheid belangrijk zijn.
Als professionalFabrikant van stalen platen met hoge sterkteGNEE levert hoogwaardige A588-platen die een beschermende, roest{1}}achtige patina vormen bij blootstelling aan de elementen, waardoor verven overbodig wordt en de onderhoudskosten gedurende de levensduur worden verlaagd.
Wie is GNE? Uw vertrouwde fabrikant van staalplaten met hoge sterkte
GNEE Steel is van wereld-klassefabrikant van stalen platen met hoge sterkteen een van de meest betrouwbareleveranciers van zware constructiestaalplatenop de wereldmarkt. Met een fabrieksoppervlakte van duizenden vierkante meters zijn wij gespecialiseerd in de productie en distributie vanwarmgewalste stalen plaat met hoge sterkte.
Onze ultramoderne -of-- werkplaats maakt gebruik van precisiewals- en warmtebehandelingsprocessen om ervoor te zorgen dat elkestructurele stalen plaatvoldoet aan de strenge eisen van ASTM A588. Of je nu zoektstalen plaat met hoge sterkte voor constructieof gespecialiseerdstalen plaat met hoge sterkte voor machinebouw, GNEE levert gecertificeerde kwaliteit rechtstreeks vanuit ons magazijn naar uw locatie.

Wat is A588 HSLA-staalplaat?
ASTM A588 is een constructiestaalspecificatie met hoge-sterkte en lage- legering (HSLA) met verbeterde weerstand tegen atmosferische corrosie voor structurele vormen zoals hoeken, kanalen en balken, evenals stalen platen en staven.
Als toonaangevendFabrikant van stalen platen met hoge sterkteproduceren wij A588 in vier hoofdkwaliteiten: A, B, C en K.
Het voornaamste voordeel hiervanHSLA-stalen plaatis zijn "verwering" vermogen. In tegenstelling tot standaard koolstofstaal ontwikkelt A588 een beschermende oxidelaag die verdere corrosie tegengaat, waardoor het ideaal isstalen plaat met hoge sterkte voor constructiein buitenomgevingen.

Chemische samenstelling van A588 laaggelegeerde stalen plaat met hoge sterkte
De unieke corrosieweerstand van A588 komt van de specifieke legeringselementen, waaronder koper, chroom en nikkel. Hieronder vindt u de chemische uitsplitsing voor de meest voorkomende kwaliteiten, verstrekt door GNEE, uw expertleveranciers van zware constructiestaalplaten.
A588 Tabel chemische samenstelling (%)
| Cijfer | Koolstof (C) | Mangaan (Mn) | Silicium (Si) | Koper (Cu) | Chroom (Cr) | Nikkel (Ni) | Vanadium (V) |
| A588 klasse A | Maximaal 0,19 | 0.80–1.25 | 0.30–0.65 | 0.25–0.40 | 0.40–0.65 | Maximaal 0,40 | 0.02–0.10 |
| A588 klasse B | Maximaal 0,20 | 0.75–1.35 | 0.15–0.50 | 0.20–0.40 | 0.40–0.70 | Maximaal 0,50 | 0.01–0.10 |
| A588 klasse C | Maximaal 0,15 | 0.80–1.35 | 0.15–0.40 | 0.20–0.50 | 0.30–0.50 | 0.25–0.50 | 0.01–0.10 |
| A588 klasse K | Maximaal 0,17 | 0.50–1.20 | 0.25–0.50 | 0.30–0.50 | 0.40–0.70 | Maximaal 0,40 | 0.01–0.10 |
Mechanische eigenschappen van A588 constructiestaalplaat
A588 wordt niet alleen gewaardeerd vanwege zijn chemie, maar ook vanwege zijn fysieke prestaties. Het is een waarstalen plaat met hoge treksterkte, met een minimale vloeigrens van 50.000 psi (345 MPa) voor diktes tot 4 inch.
A588 Mechanische prestatietabel
| Eigendom | Waarde (tot 4" / 100 mm dikte) | Waarde (4" tot 8" dikte) |
| Opbrengststerkte (min) | 50 ksi (345 MPa) | 42-46 ksi |
| Treksterkte (min) | 70 ksi (485 MPa) | 63-67 ksi |
| Verlenging in 2" (min) | 21% | 21% |
| Verlenging in 8" (min) | 18% | --- |
Als eenfabrikant van stalen platen met hoge sterkteGNEE zorgt ervoor dat alleswarmgewalste stalen plaat met hoge sterkteondergaat trek- en buigtesten om deze waarden te garanderen.
ASTM A588 staal heeft een vloeigrens van minimaal 50.000 psi (340.000 kPa) en een treksterkte van 70.000 psi (480.000 kPa) voor alle gewalste vormen en diktes tot 4 inch (100 mm). Treksterkte van minimaal 46.000 psi (320.000 kPa) en een treksterkte van minimaal 67.000 psi (460.000 kPa) voor 4-5 inch (102-127 mm) dikke plaat;
en minstens 67.000 psi (460.000 kPa) voor een plaat met een dikte van 5-8 inch (127-203 mm).
Treksterkte van minimaal 46.000 psi (320.000 kPa) en treksterkte van minimaal 67.000 psi (460.000 kPa) voor stalen platen van 4-5 inch (102-203 mm); vloeigrens van minimaal 42.000 psi (290.000 kPa) en treksterkte van minimaal 63.000 psi (430.000 kPa) voor stalen platen van 5-8 inch (127-203 mm).

Vergelijkbaar materiaal van weer-bestendig staal
De belangrijkste staalsoorten die bestand zijn tegen atmosferische corrosie- zijn: Corten A, Corten B; ASTM A588; ASTM A242; EN10025-5 EN10155 S235J0W, S235J2W, S355J0WP, S355J2WP, S355J0W; TBT1979 09CuPCrNi-A, 05CuPCrNi, GBT4171 Q355GNH, Q235NH, Q295NH, Q355NH; JIS G3125 SPA-H, SPA-C; enzovoort.
Aanvullende vereisten
Aanvullende eisen zijn niet van toepassing, tenzij anders vermeld in de bestelling of het contract. Gestandaardiseerde aanvullende eisen voor gebruik naar keuze van de koper staan vermeld in Specificatie A6/A6M. Degenen die geschikt worden geacht voor gebruik met deze specificatie worden vermeld:
S2. Productanalyse
S3. Gesimuleerde post-warmtebehandeling door lassen van mechanische testcoupons.
S5. Charpy V-Norch-impacttest
S6. Val-Gewichtstest voor materiaal met een dikte van 0,625 inch en 16 mm en meer.
S8. Ultrasoon onderzoek.
S15. Vermindering van oppervlaktemeting.
S18. Maximale treksterkte
S30. Charpy V-Notch Impact Test voor structurele vormen Alternatieve kernlocatie en
S32. Enkele warmtebundels
Eén-Stop-service voor de fabricage van verweringsstaal
Onze kernverwerkingsmogelijkheden

Precisielasersnijden en holsnijden
Met behulp van krachtige-CNC-laser- en plasmamachines kunnen we complexe geometrische patronen, decoratieve schermen en aangepaste profielen snijden op basis van uw CAD/DWG-bestanden, met millimeterprecisie en strakke randen.
Buigen, boren en lassen
Van zwaar- structureel boren tot nauwkeurig hoekvouwen en volledig- penetratielassen: onze interne- technici bereiden de platen precies voor zoals uw project vereist, waardoor uw plaatselijke fabrikanten dagenlang werk besparen.


Versnelde voor-verwering / snelle roestvorming
Kunt u niet 6 tot 12 maanden wachten totdat de natuur zijn werk doet? We gebruiken milieu-vriendelijke chemische behandelingen om in onze fabriek direct die prachtige, rijke oranje-bruine roestpatina te genereren. Uw staal ziet er op de eerste dag perfect verouderd uit.
Roestafdichting en oppervlakte-uitharding
Maakt u zich zorgen over roestvlekken die op uw betonnen of marmeren vloeren terechtkomen? We passen een gespecialiseerde transparante uithardende sealer toe om de roestlaag vast te zetten. Dit voorkomt dat roest wordt overgedragen of afspoelt in de regen, waardoor een schone en onderhoudsvrije- architecturale afwerking wordt gegarandeerd.


Voordelen van het gebruik van A588 staalplaat met hoge sterkte voor de constructie
Waarom kiezen ingenieurs en architecten voor de A588 boven andere?HSLA-stalen plaatopties?
- Corrosiebestendigheid:Het is grofweg vier keer beter bestand tegen atmosferische corrosie dan gewoon koolstofstaal.
- Onderhoudsbesparingen:Omdat er geen verf nodig is, worden de onderhoudskosten voor bruggen en torens op de lange- termijn aanzienlijk verlaagd.
- Hoge sterkte-tot-gewichtsverhouding:Als eenconstructiestaalplaat met hoge sterktemaakt het dunnere secties mogelijk, waardoor het totale gewicht van de constructie wordt verminderd.
- Esthetische aantrekkingskracht:De natuurlijke patina is vaak gewenst voor architectonische projecten zoals sculpturen en gevels van gebouwen.
Veel voorkomende toepassingen: stalen plaat met hoge sterkte voor technische machines en bruggen
De A588 is veelzijdig. Hoewel dit het "brugstaal" bij uitstek is, maakt de duurzaamheid het uitstekendstalen plaat met hoge sterkte voor machinebouwen zwaar transport.
- Bruggen en snelwegen:Gebruikt voor liggers, spanten en pylonen waar zout en vocht heersen.
- Stalen plaat met hoge weerstand voor kranen:Gebruikt in mobiele kraancomponenten die worden blootgesteld aan weersomstandigheden buitenshuis.
- Stalen plaat met hoge treksterkte voor aanhangwagens:Specifiek voor zware-trailers die worden gebruikt in de mijnbouw of houtkap.
- Industriële structuren:Gebruikt in schoorstenen, zendmasten en opslagtanks.
Vergelijking: A588 versus A572 en gelijkwaardige kwaliteiten
In de wereld vanstructurele stalen plaat, A588 wordt vaak vergeleken met A572. Terwijl beide dat zijnplaten van laaggelegeerd staal met hoge sterktemet een vloeigrens van 50ksi mist A572 de verweringselementen (koper en chroom) die in A588 voorkomen.
Graad-equivalenten
- Corten B:A588 klasse B wordt vaak beschouwd als het equivalent van het gepatenteerde Corten B.
- EN 10025-5:S355J2W is het Europese equivalent dat het dichtst in de buurt komt van de A588.
- ISO630-4:S355W is het internationale standaardequivalent.
Veelgestelde vragen
Moet staalplaat A588 worden geverfd?
Nee. De A588 is ontworpen voor gebruik in ongeverfde staat. De beschermende roestlaag voorkomt verdere afbraak.
Kan GNEE aangepaste formaten leveren?
Ja, als eenfabrikant van stalen platen met hoge sterkte, bieden wij op maat snijden, boren en slijpen volgens uw projectspecificaties.
Wat is de maximale beschikbare dikte?
GNEE levert A588warmgewalste stalen plaat met hoge sterktetot 200 mm dik.
Waarmee is A588-staal gelijkwaardig?
Corten A stalen plaat
De ASTM A588 klasse A-plaat is gelijkwaardig aanCorten A stalen plaat. ASTM A242-plaat is gelijkwaardig aan Corten B.
Wat is A588 staalmateriaal?
A588 weleen type weervast staal dat bekend staat om zijn uitzonderlijke corrosieweerstand. Dankzij het unieke vermogen om een beschermend, roest{1}}oppervlak te vormen, zijn er geen extra coatings nodig, waardoor de onderhoudskosten dalen. ASTM A588 wordt ook wel Corten® genoemd en omvat structurele vormen, platen en staven.
Wat is het verschil tussen A36- en A588-staal?
Hoewel A36 doorgaans een coating zoals galvanisatie vereist voor corrosiebestendigheid, staat A588-staal bekend als 'verweringsstaal' omdat het een koper-verbeterde patina vormt die de corrosieweerstand kan verbeteren zonder dat een aparte coating nodig is. Deze eigendommen hebben over het algemeen een hoger prijskaartje dan A36.
Wat is het verschil tussen A588 en A572 50?
A588 stalen verweringsplaat biedt alle voordelen van ASTM A572-50. Maar het wordt geproduceerd met verhoogde kopergehalten om geavanceerde corrosieweerstand en een langere levensduur te bieden in toepassingen waarbij blootstelling aan elementen een cruciale factor is.
Wat is het verschil tussen klasse A en B in A588?
Kies klasse A als bij het ontwerp prioriteit wordt gegeven aan lasbaarheid en een hoger siliciumgehalte acceptabel is. Kies klasse B voor iets dikkere secties of wanneer een hoger mangaangehalte de vervormbaarheid of slagvastheid zou kunnen verbeteren.
Waarom kiezen voor GNEE als uw leverancier van zware constructiestaalplaten?
Kiezen voor GNEE betekent kiezen voor betrouwbaarheid. Wij zijn niet alleen handelaars; wij zijnleveranciers van zware constructiestaalplatenmet diepgaande technische kennis.
- Volledige traceerbaarheid:Elke plaat wordt geleverd met een Mill Test Certificate (MTC) volgens EN 10204 3.1.
- Verwerkingskracht:Wij bieden gritstralen, primen en nauwkeurig CNC-snijden.
- Mondiale logistiek:Wij hebben tientallen jaren ervaring met verzendenstalen plaat met hoge sterktenaar Noord-Amerika, Europa en Zuidoost-Azië.
Conclusie: Vraag vandaag nog uw offerte voor A588 staalplaat met hoge sterkte aan
In de veeleisende wereld van de infrastructuur onderscheidt ASTM A588 zich als de premierconstructiestaalplaat met hoge sterktevoor een lange levensduur en prestaties. De unieke verweringseigenschappen in combinatie met de hoge vloeigrens maken het de slimme keuze voor elke buitentoepassing.
Of u nu een brug, een kraan of een industriële faciliteit bouwt, GNEE is de oplossingfabrikant van stalen platen met hoge sterkteu kunt erop vertrouwen uitmuntendheid te leveren.
Maak u geen zorgen meer over corrosie en begin met bouwen aan de toekomst.
Neem vandaag nog contact op met GNEE voor eenGratis advies en offerteop de A588HSLA-stalen plaat. Onze experts staan klaar om u de technische ondersteuning en concurrerende prijzen te bieden die u nodig heeft.
laaggelegeerde stalen plaat met hoge sterkte Producten afbeelding

GNEE groepsteamfoto

Klantbezoek van de GNEE-groep

GNEE Group neemt deel aan buitenlandse staaltentoonstellingen

We hebben voldoende A588 HSLA-staalplaat op voorraad en we kunnen deze ook aanpassen aan uw behoeften.
Vertrouwend op veel eersteklas apparatuur, zoals een CNC-schaarmachine, een kantbankmachine, een richtmachine, een rolbuigmachine, een platte staafmachine, een ontbraammachine enz., kon GNEE STEEL verschillende half-producten en uitgebreide vormdiensten aan klanten leveren.
GNEE STAALVERWERKING










1.CTL & SL-SERVICE (141 SETS)
Momenteel heeft GNEE STEEL veel geavanceerde CTL/SL-apparatuur geïmporteerd uit Italië en Korea en kan op maat gemaakte CTL/SL-diensten leveren, van koudgewalst roestvrij staal en koolstofstaal tot warmgewalst roestvrij staal en koolstofstaal, evenals strips en ultra-brede platen.
CTL-FACILITEITEN
Maximale lengte: 16500 mm
Maximale breedte: 2200 mm
Maximale dikte: 25,4 mm
Maximale opbrengststerkte: 1500 MPa
SL-FACILITEITEN
Maximale breedte: 2200 mm
Maximale dikte: 18 mm
Maximale spleethoeveelheid: 31
Maximale opbrengststerkte: 1200 MPa


2.SNIJSERVICE
GNEE STEEL importeerde veel geavanceerde snijmachines uit Duitsland, Zweden, Amerika en Japan, waaronder plasmasnijmachines, waterstraalsnijmachines, lasersnijmachines, vlamsnijmachines en zaagmachines. Om aan de uiteenlopende behoeften van klanten te voldoen, past GNEE STEEL ook nestwerkende multi-snijmethoden en intensieve productie toe om de productiecapaciteit te verbeteren en kosten voor de klanten te besparen.
Lasersnijmachine
Maximale snijlengte: 40.000 mm
Maximale breedte: 4.600 mm
Maximale dikte: 100 mm
Vlam snijmachine
Maximale snijlengte: 40.000 mm
Maximale breedte: 8.000 mm
Maximale dikte: 500 mm

Plasmasnijmachine
Maximale snijlengte: 30.000 mm
Maximale breedte: 5.000 mm
Maximale dikte: 100 mm
Water-jetsnijden
Maximale snijlengte: 12.000 mm
Maximale breedte: 4.010 mm
Maximale dikte: 250 mm

3. VORMENDE DIENST
Stalen plaat rollen buigen
Maximale roldikte: tot 200 mm
Maximale breedte: 4200 mm


Automatische buigmachine-Druk op de rem
Maximaal buigvermogen:3000Ton
Maximale buiglengte:15.000 mm
Expert in het buigen van hoog-sterkte en slijtvast-staal



Ponsmachine
Maximale breedte: 3.070 mm
Maximale dikte: 8 mm
Maximale druk: 250t

BEVELINGSERVICE
Het GNEE STEEL afschuiningsplatform beschikt over een randfreesmachine, een kantenschaafmachine, een vlam-/plasmagroefsnijmachine, een vlamgroefsnijrobot, een desktop-afschuinmachine, een portaalschaaf en andere geavanceerde apparatuur om klanten te voorzien van prefabricagediensten voor onderdelen, dagelijkse verwerking van V--type, Y--type, X--type en U--type groeven, en daaropvolgende processen zoals lassen en assembleren van producten te garanderen.
Frezen:
Maximale snijlengte: 18.000 mm
Maximale breedte: 4500 mm
Maximale dikte: 120 mm


Afschuining:
Maximale lengte: 16.000 mm
Maximale dikte: 80 mm

BEWERKINGSSERVICE
GNEE STEEL is eigenaar van een CNC-portal--type boor- en freesmachine, CNC-vloer--type boor- en freesmachine, verticale precisie 5--assige freesmachine, portaal-type schaafmachine, verticale draaibank, cilindische slijpmachine, hydraulische schaafmachine en CNC-draaibank en kan zorgen voor een fijne bewerking van grote reserveonderdelen en structurele onderdelen voor klanten.
Gantry-type boor- en freesbewerkingscentrum
Maximale lengte: 48000 mm
Maximale breedte: 12500 mm
Maximale hoogte: 8000 mm
Maximale diameter: 10500 mm

Apparatuur voor het boren van diepe- gaten
Maximale boordiepte: 1.100 mm
Maximale boringdiameter: φ80 mm
Maximale diameter: φ4.500 mm

MMulti-gatenboorapparatuur
Maximale lengte: 13.000 mm
Maximale breedte: 10.000 mm
Maximale boringdiameter: φ105 mm
Maximale boordiepte: 250 mm

Vloerboor- en freesmachine
Maximale lengte: 24.000 mm
Maximale hoogte: 8.000 mm
Afmetingen draaitafel: 9x5m

Verticale draaibank
Maximale hoogte: 6.000 mm
Maximale diameter: φ22,00 mm

Geautomatiseerde randfreesmachine
De geautomatiseerde kantenfreesmachine is een toonaangevend product op het gebied van zware- freesapparatuur. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het voorbereiden van lasgroeven (afschuinen) op groot-platen van roestvrij staal, koolstofstaal en speciale staalsoorten. Hij kan platen verwerken met een maximale dikte tot 90 mm, een lengte van 16 meter en een breedte van 4 meter.
Hij is uitgerust met dubbele freesunits en een volautomatisch wisselsysteem voor de freeskop, waardoor automatisch afschuinen aan 4 kanten mogelijk is. Het opvallende kenmerk is de profileertechnologie die wordt gebruikt bij het frezen van golvende platen en onregelmatig gevormde producten, die een absolute consistentie van de groef na het frezen garandeert.
Met behulp van speciaal ontworpen freeskoppen kan het zeer moeilijke en complexe groefprofielen in één enkele doorgang uitvoeren.
Materialen:Gewoon koolstofstaal, drukvatstaal, slijtvast-staal, hoog-staal, roestvrij staal, legeringen op basis van nikkel-, enz.
Breedte:1200 - 4200 mm
Lengte:5800 - 16000 mm
Dikte:5 - 90 mm
Gewicht:Tot 35 ton
Deze kantenfreesmachine is 's werelds beste geautomatiseerde afschuinfreesapparatuur. Met zijn uitstekende structurele ontwerp en geavanceerde data-algoritmen bereikt het volledige automatisering van plaatdetectie tot het daadwerkelijke freesproces, waardoor de verwerkingsefficiëntie aanzienlijk wordt verbeterd en tegelijkertijd een hoge precisie wordt gegarandeerd.
- Verwerkingsnauwkeurigheid
Lengtenauwkeurigheid:±1 mm wanneer L < 10 m; ±2 mm wanneer L > 10 m;
Breedtenauwkeurigheid:±1mm;
Diagonale nauwkeurigheid:±2 mm;
Nauwkeurigheid wortelvlak (stompe rand):±1 mm voor Y-groeven; +0.5mm voor X-groeven.
- Verwerkingsefficiëntie
De verwerkingsefficiëntie is meer dan 10 keer zo hoog als die van conventionele randfrees- of randschaafapparatuur.
WARMTEBEHANDELING
Warmtebehandelingsoven
Maximale ovengrootte: 36x12x13,5m
Max. nominale temperatuur: 1100 graden
Maximale laadcapaciteit: 800t

Warmtebehandeling van drukvaten
Warmtebehandeling van mijnbouwapparatuur
Warmtebehandeling van buisplaat
Warmtebehandeling van de kop van het drukvat

Geval:Levering van stalen platen voor een project van een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³
GNEE STEEL neemt momenteel deel aan deaanbestedingsfase van een project voor een volledige ammoniakopslagtank van 100.000 m³, die hoogwaardige stalen platen-levert voor kritische tankcomponenten. Vanwege de corrosieve aard van ammoniak en het risico ervanAmmoniak spanningscorrosiescheuren (SCC), vereist het project strikte metallurgische controle van materialen volgensEN 10028-3-normen.
Een van de belangrijkste technische vereisten van dit project is destrikte beperking van de werkelijke vloeigrens (Re)voor alle materialen van NL2-kwaliteit. Om SCC-risico's in ammoniakopslagomgevingen te voorkomen, zijn dede werkelijke vloeigrens mag niet hoger zijn dan 390 MPa, ongeacht de nominale waarden gespecificeerd in het standaard- of plaatdiktebereik. Deze eis stelt hogere eisen aan de controle van het staalproductieproces, de stabiliteit van de warmtebehandeling en het testen van materialen.

Ruwe platen van hoog{0}}staal, klaar voor de productie van 100.000 m³ ammoniakopslagtanks met volledige omsluiting
Projectmaterialen en technische vereisten
Het project maakt voornamelijk gebruik vanP355NL2 en P275NL2 genormaliseerde stalen drukvatplaten, die op grote schaal worden toegepast in opslagtanks bij lage- temperaturen vanwege hun uitstekende taaiheid en lasbaarheid.
De belangrijkste technische specificaties zijn onder meer:
- Materiaalkwaliteiten:P355NL2 en P275NL2 (genormaliseerd)
- Opbrengststerkte:Standaard minimum / maximum beperkt tot390 MPa
- Hardheid:Minder dan of gelijk aan 225 HBW in basismateriaal
- Impacttesten:Charpy-V-notch-test bij-50 graden, minimaal 27J
- Certificering:EN 102043.1 certificaat, met optioneel3.2 certificering
Deze strenge eisen zorgen ervoor dat de stalen platen stabiele mechanische eigenschappen behouden en een hoge weerstand bieden tegen door ammoniak-geïnduceerde spanningscorrosie tijdens langdurig gebruik-.

Precisiewalsen en vormen van staalplaten tot gebogen profielen voor de ammoniakopslagtank van 100.000 m³.
Projectplaathoeveelheden en dikteverdeling
De totale staalvraag voor dit ammoniakopslagtankproject bedraagt enkele duizenden tonnen, voornamelijk verdeeld over verschillende tanksecties:
P355NL2 – Binnen- en buitentankschaalplaten
- Lagere schaalcursussen:50 mm dikte – ongeveer. 2.000 ton
- Middelgrote cursussen:25 mm dikte – ongeveer. 1.400 ton
- Bovenschaalcursussen:10 mm dikte – ongeveer. 500 ton
P275NL2 – Tankbodemplaten
- Dikte:10–15 mm – ongeveer. 750 ton
P275NL2 – Hangende dakconstructie
- Dikte:5–8 mm – ongeveer. 180 ton
S275JR – Buitendak (omgevingsstructuur)
- Dikte:10 mm – ongeveer. 450 ton
Om de efficiëntie van de tankfabricage te verbeteren en omtreklassen te verminderen, vereist het project ookbrede stalen platenom lasverbindingen te minimaliseren, wat het potentiële risico op SCC onder ammoniakomstandigheden helpt verminderen.

Gevormde stalen segmenten ter bescherming omwikkeld en in rekken geplaatst, klaar voor montage van een ammoniakopslagtank van 100.000 m³.
GNEE STEEL levert hoog-precieze oplossingen voor het walsen van stalen platen en het vervaardigen van cilinders voor tankfabrikanten over de hele wereld.Stuur ons uw plaatspecificaties of fabricagetekeningen voor een snelle offerte.
| TYPE | CIJFER | SPECIFICATIES |
| Koolstofstaal / laaggelegeerde spoel | Q235A/B/C/D/Q355B(Q345B)/C/D/E/SS400/SAPH400-C/ASTMA283Grade C |
0,7~2,0*1250/1500mm*C 2,3~19,5*1250/1500/1800/2000mm*C |
| Middelzware plaat | Q235B/Q355B(Q345B)/C/D/E | 6,0-200x150mm-4000mmxL |
| Vaartuigplaat |
Q245R/Q345R/HP295/SA516MGR485/SA516GR70/P355NL2/P275NL2/ S275JR//SPV490/ASTM A537 Klasse 1/Klasse 2 |
2,5-120x1500mm-3000mmxL |
| Staal met hoge sterkte |
510L/610L/700L/750L/BS600MCK4/BS700MCK2/BS700MCK4/ BS960E/BWELDY700QL2/L4/BWELDY960QL4/HG60D/70D/785D/ Q460D/Q550D/690D/690E/TQ600MCD/TQ700MCD/S700MCD/ WYS600/700/STRENX700MCE/Q490E/Q490D |
1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Patroonstaal | HQ235A|B | 1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Slijtvast-weerstand Staal |
NM360/400/450/500/NM300TP/400TP/450TP/ ABREX400/450/500/B-HARD450XKY/ CREUSABRO4800/8000/EH C400LE/450LE/500LE/ |
3,0-50x1250mm-3300mmxL |
| Koudgewalste spoel | DC01/RECC/REDT/SPCC/ST12 | 0,5-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Gegalvaniseerde plaat | DC51D+AZ/DC51D+Z/DX51D+Z/SGH340+Z275/Z275/Z120/S350GD+ZM275 | 0,45-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Ingelegde spoel | DD11/SPHC | 2,0-6,0x1500xC |
Materiaal- en oppervlaktespecificaties van roestvrij staal
| TYPE | CIJFER | DIKTE | OPPERVLAK |
| Austenitisch | 304/304H/304L/304J1 | 0,25-150 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 321 | 0,4-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 316/316L/317L/316Ti | 0,3-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Austenitisch | 201(J1/J2/J5) | 0,35-12 mm | 2B/NR.1/1D |
| Ferriet | 430 | 0,4-3,0 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL |
| Ultrapuur ferriet | 443 | 0,4-2,0 mm | 2B |
| Ultrapuur ferriet | 436L/439/444/441 | 0,5-3,0 mm | 2B/2D |
Speciale legering op staal/nikkelbasis
| TYPE | CIJFER | RANG (ASTM) | GRADE (NL) | DIKTE |
| Hitte-bestendig staal | 309S | S30908 | 1.4833 | 0,5-40 mm |
| Hitte-bestendig staal | 310S | S31008 | 1.4845 | 0,5-40 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2101 | S32101 | 1.4162 | 1,5-50 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2304 | S32304 | 1.4362 | 3,0-50 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2205 | S32205/S31803 | 1.4462 | 0,5-60 mm |
| Duplex roestvrij staal | 2507 | S32750 | 1.4410 | 1,0-60 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 904L | N08904 | 1.4539 | 0,6-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 254SMO | S31254 | 1.4547 | 0,5-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | 1.4529 | N08926 | 1.4529 | 0,5-50 mm |
| Superaustenitisch-Staal | AL-6XN | N08367 | 1.4478 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 31 | N08031 | 1.4562 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800 | N08800 | 1.4876 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800H | N08810 | 1.4958 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 800HT | N08811 | 1.4959 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 28 | N08028 | 1.4563 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | Legering 20 | N08020 | 2.4660 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 825 | N08825 | 2.4858 | 0,8-40 mm |
| Nikkelbasislegering | C276 | N10276 | 2.4819 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbasislegering | C22 | N06022 | 2.4602 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | 625 | N06625 | 2.4856 | 0,8-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 400 | N04400 | 2.4360 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbasislegering | 600 | N06600 | 2.4816 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbasislegering | Zuiver Ni201 | N02201 | 2.4061 | 0,5-20 mm |
| Titanium | TA1 | Gr.1 | Klasse 1 | 0,5-50 mm |
| Titanium | TA2 | Gr.2 | Klasse 2 | 0,5-50 mm |
Populaire tags: a588 hsla stalen plaat, China a588 hsla stalen plaat fabrikanten, leveranciers, fabriek












